Monika Lewczuk - piosenka Biegnę w remiksie Pawbeatsa!

i

Autor: fot. okładka singla Biegnę (Pawbeats Remix) Monika Lewczuk - Biegnę (Pawbeats Remix)

Monika Lewczuk - piosenka Biegnę w remiksie Pawbeatsa!

2017-05-19 18:42

Biegnę - nowa piosenka Moniki Lewczuk pojawiła się w remiksie! Za imprezową wersję odpowiada Pawbeats! Szczegóły na ESKA.pl

Nowa piosenka Moniki Lewczuk - Biegnę zagości na klubowych parkietach? Zdecydujcie czy tak będzie! 19 maja 2017 w muzycznych sklepach internetowych pojawił się imprezowy remiks do piosenki promującej album #1. Warto przypomnieć, że inny kawałek z tego wydawnictwa również doczekał się remiksu. Chodzi o singiel #TamTam, który w wersji Tropical Lounge Mix robi furorę wśród fanów muzyki gatunku tropical house.

Monika Lewczuk - piosenka Biegnę (Pawbeats Remix)

Monika Lewczuk prezentuje wyjątkowy remix swojego najnowszego hitu Biegnę. Utwór idealnie wpasowuje się w obowiązujące trendy. Aranżacją piosenki zajął się Pawbeats - utalentowany i licznie nagradzany producent muzyczny znany z kooperacji z najpopularniejszymi muzykami polskiej sceny hip-hopowej. 

Monika Lewczuk jest nominowana do ESKA Music Awards 2017 w dwóch kategoriach: Najlepsza Artystka oraz Najlepszy Hit za singiel Ty i ja. O tym czy zdobędzie nagrodę Radia ESKA przekonacie się podczas gali 17 czerwca 2017 w Szczecinie.

ESKA Music Awards 2017 – NOMINACJE

Autor: brak danych

ESKA Music Awards 2017 to nagrody przyznawana przez Radio Eska od 2002 roku. W tym roku ponownie widzimy się w Hali Azoty w Szczecinie. 2017 ESKA Music Awards już 17 czerwca 2017 r. Startujemy o godz. 20.15! Kto walczy o statuetki EMA 2017?