Monika Kociołek

i

Autor: https://www.youtube.com/watch?v=tR4owsxP42Q&t=342s, www.tiktok.com/@monika.kociolek/

Influencerzy

Monika Kociołek zachwyciła wokalem. Internauci zasypali ją komentarzami. "Co za głos!"

2024-04-03 14:13

Monika Kociołek zdecydowała się na opublikowanie fragmentu hitu "Zabierz tę miłość", który w oryginale wykonywany jest przez Julię Wieniawę i Macieja Musiałowskiego. Influencerka zaskoczyła internautów tym, jak wielkie postępy w muzyce zrobiła. Wiele osób wróży jej wielką karier wokalną.

Choć jeszcze niedawno wiele osób określało influencerkę mianem mistrzyni wpadek i wtop, to w ciągu ostatnich miesięcy wiele się zmieniło. Monika Kociołek, przez wielu kojarzona z niepoprawnym oszacowaniem odległości dwóch metrów, porównaniem pracy budowlańca do malowania brwi, a także odkryciem, że koła od roweru da się napompować pompką do piłki, zyskała w sieci miano "comfort person", czyli osoby, z którą utożsamia się wielu internautów. Wiele osób wybaczyło jej drobne potknięcia i zaczęło dostrzegać, że dziewczyna posiada ogromny talent wokalny. Ta poczuła wiatr w żaglach, zapisała się na lekcje śpiewu i nieustannie doskonali swój głos. Efekt? Jej fani czekają na kolejne utwory i krążek!

Maks on air - SHORT Roxie i Smolasty

Monika Kociołek - influencerka

Monia, oprócz wpadek wizerunkowych, ma a swoim koncie wiele sukcesów. A fani coraz bardziej zaczynają dostrzegać w niej influencerkę, która ma szansę na karierę wokalną. Wejście w branżę muzyczną było dla niej strzałem w dziesiątkę. Choć zaczęło się od utworów ze znajomymi z Teamu X i ogromnymi liczbami wyświetleń, to teraz influencerka postawiła na działanie solo. Jej kawałek "Znikam na chwilę" wzbudził ogromne zainteresowanie. Z kolei kilka miesięcy temu, gdy wrzuciła do sieci cover utworu "Feeling Good", wiele osób było pod wielkim wrażeniem jej wokalu. Monika Kociołek zaczęła doskonalić swój warsztat, by teraz ponownie zaskoczyć. Na jej TikToku pojawił się fragment "Zabierz tę miłość" Julii Wieniawy i Macieja Musiałowskiego. Fani nie mogą wyjść z podziwu, jak wielkie postępy w muzyce zrobiła.

jedyna influ która serio powinna robić coś w kierunku muzyki

przepięknie Monia jestem z Ciebie bardzo dumna,już się nie mogę doczekać aż usłyszę Twoje piosenki w całości razem z teledyskiem 🩷 cieszę się że spełniasz marzenia i robisz to co kochasz!!!🥹❤️‍🩹

Monia to jest prześliczne ❤️proszę wypuść swoje piosenki ❤️jesteś jedną z dwóch influ które dobrze się rozwijają muzycznie ❤️ciebie się poprostu słucha i nie ma się dosyć ❤️

A Wy, co uważacie o jej wykonaniu? Poniżej znajdziecie wspomniany fragment. Myślicie, że w najbliższym czasie będziemy świadkami wielkiego wkroczenia na scenę muzyczną przez influencerkę?