Monia Kociołek z Team X skreślona przez internautów? Użytkownicy Twittera byli w szoku!

2022-01-26 11:30
Team X i ogień na scenie, który porwał publiczność!
Autor: Daniel Szura

Każdy, kto posiada konto na Twitterze, z pewnością niejednokrotnie widział hasztag zakończony hasłem 'is over party'. Tym razem na celowniku użytkowników popularnego serwisu społecznościowego znalazła się niejaka Monia. Internauci od razu pomyśleli, że chodzi o Monikę Kociołek z Teamu X. Czy youtuberka rzeczywiście naraziła się użytkownikom sieci?

Monia Kociołek to jedna z gwiazd aktualnego składu Teamu X, który cieszy się wielką popularnością wśród internautów. Właściwie każdy z projektów, w której powstanie zaangażowali się członkowie grupy, odniósł spory sukces. Wystarczy tylko spojrzeć na liczbę wyświetleń, jakie generują prezentowane przez nich na kanale filmiki oraz teledyski do autorskich utworów muzycznych, czy sprzedaż biletów na zaplanowane na luty 2022 koncerty w ramach trasy Christmas Tour. Do grona najbardziej lubianych członków Teamu X należy właśnie Monia. Youtuberka może pochwalić się milionem obserwujących jej konto w serwisie Instagram. Nic dziwnego, że tak wielu użytkowników Twittera zareagowało ze zdziwieniem na trendujący hasztag #moniaisoverparty.

Sonda
Oglądasz Team X?

Monika Kociołek naraziła się internautom?

Trendy na Twitterze często odzwierciedlają to, czym żyją internauci. Nic dziwnego, że gdy na 1. miejscu najpopularniejszych haseł znalazło się #moniaisoverparty, użytkownicy serwisu chcieli dowiedzieć się, o co może chodzić. Wbrew temu, co w pierwszej sekundzie pomyśleli internauci, hasztag nie dotyczył Moniki z Teamu X.

Maryla Rodowicz szczerze o Frizie. Będzie duet?!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze