Młody POPEK - tak kiedyś wyglądał. Przed operacjami przystojniak i elegant? [ZDJĘCIA]

i

Autor: SZYMON STARNAWSKI /POLSKA PRESS/Polska Press/East News Młody POPEK - tak kiedyś wyglądał. Przed operacjami przystojniak i elegant? [ZDJĘCIA]

GWIAZDY

Młody POPEK - tak kiedyś wyglądał. Przed operacjami przystojniak i elegant, a teraz?

2023-10-02 8:15

Oczy Popka wzbudzają ogromne emocje wśród dziennikarzy i internautów z całego świata. Jeszcze większe emocje wywołuje skaryfikacja twarzy, jakiej raper poddał się kilka lat temu? Jak wyglądał Popek zanim całkowicie zmienił wygląd? Zobaczcie sami te zdjęcia!

POPEK kiedyś to zupełnie inny mężczyzna niż ma to miejsce dzisiaj. Młody Popek to człowiek, dla którego zabawa i dobra imprezka to priorytet. Nie liczyły się pieniądze, czy też inne straty materialne. Ważne było szaleństwo do białego rana w garażu. Obecnie na pierwszym miejscu jest rodzina, a w szczególności córka Julia i syn Borys. Popek również mocno skupił się na zrobieniu życiowej formy, ponieważ wie, że musi zatroszczyć się o swoje zdrowie. Paweł Mikołajuw całkowicie porzucił życie melanżownika. Wiele osób, które dopiero co poznały artystę, nie wie, że Popek przeszedł zabiegi, przez które budzi większy postrach. Po pierwsze wytatuował sobie gałki oczne za ponad 3 tysiące funtów, po drugie wyciął sobie paski skóry na twarzy, a po trzecie wsadził złote zęby, które kosztowały kilkaset tysięcy złotych. Jak wyglądał Popek kiedyś? Młodego Popka możecie oglądać w naszej galerii poniżej wideo. 

To dlatego rozpadł się Gang Albanii! Tajemnica rapowego projektu wyciekła po latach

Popek - wiek, wzrost, oczy, zęby, blizny, dziewczyna, walki. Paweł Mikołajuw bez tajemnic!

Popek zbanowany w FAME MMA? Krzysztof Rozpara ujawnia