Mistrz i Małgorzata - kto był poetą?

2017-05-29 22:03

Kto był poetą w powieści Mistrz i Małgorzata? Takie pytanie w Milionerach usłyszała jedna z uczestniczek. Czy znała prawidłową odpowiedź?

Kto w powieści Mistrz i Małgorzata był poetą? Takie pytanie w piątym odcinku Milionerów usłyszała Joanna Kuciel z Katowic. Zaznaczając prawidłową odpowiedź uczestniczka mogła wygrać aż 75 tysięcy złotych. Do wyboru pani Joanna miała cztery odpowiedzi:

A) Łatuński
B) Berlioz
C) Mistrz
D) Bezdomny

Niestety, pani Joanna chociaż czytała w przeszłości powieść nie była pewna, która z odpowiedzi jest poprawna. Nie mając już kół ratunkowych, jednak posiadając gwarantowane 40 tys. uczestniczka postanowiła zaryzykować i zaznaczyć odpowiedź A. Niestety, okazało się, że to bezdomny był poetą, a pani Joanna pożegnała się z grą. Powtórka piątego odcinka Milionerów już w poniedziałek 29 maja od 20:55 w TVN.

Piłkarz Kung Fu - o kim mowa?

Autor: brak danych

Przed turniejem Euro 2016 niektórzy drwili z jednego z polskich piłkarzy, przezywając go Kung Fu...? Z takim piłkarsko-plotkarskim pytaniem musiała się zmierzyć w piątym odcinku Milionerów jedna z uczestniczek nowej serii popularnego teleturnieju. Poprawna odpowie

 

Najnowsze