Miss World 2021 - kiedy jest konkurs? Kto reprezentuje Polskę?

2021-12-07 14:47
Karolina Bielawska
Autor: Adam Jankowski/REPORTER/EastNews

Miss Wolrd to popularny konkurs piękności organizowany od wielu lat. W 2021 roku będziemy świadkami 70. edycji konkursu, która odbędzie się w Portoryko. Polskę reprezentuje Karolina Bielawska, która w 2019 roku zdobyła tytuł Miss Polonia. Co musicie wiedzieć o konkursie Miss World, a także o naszej reprezentantce? Najważniejsze informacje na ten temat, znajdziecie poniżej.

Miss World 2021 - kiedy jest konkurs? Kto reprezentuje Polskę? Po roku przerwy powraca znany i popularny konkurs Miss World, czyli Miss Świata. Będzie to 70. edycja konkursu piękności, podczas której na scenie zaprezentują się kandydatki z różnych części Ziemi. Nie zabraknie oczywiście polskiej reprezentantki, która według wielu ekspertów ma szansę na zajęcie podium. Mowa o Karolinie Bielawskiej, która w 2019 roku zdobyła tytuł Miss Polonia. Karolina miała wziąć udział w konkursie Miss World 2020, jednak ze względu na pandemię koronawirusa, wybory się nie odbyły. Szansa na udział w konkursie nie zniknęła sprzed oczu naszej reprezentantki. 20 listopada Karolina Bielawska spakowała swoje walizki i wyleciała na zgrupowanie 70. edycji wyborów Miss World. Kiedy jest finał konkursu? Co musicie wiedzieć o reprezentantce Polski?

Piosenki świąteczne 2021 - najlepsze propozycje, które umilą czas

Miss World 2021 - kiedy i gdzie jest konkurs? [DATA, MIEJSCE]

Kiedy i gdzie odbędzie się konkurs Miss World 2021? Wybory zbliżają się wielkimi krokami. Gala finałowa odbędzie się 16 grudnia w San Juan w Portoryko. W wyborach na Miss Świata weźmie udział ponad 100 przedstawicielek z całego świata.

ZOBACZ TAKŻE: Miss World 2021 - głosowanie trwa. Jak pomóc Karolinie Bielawskiej z Polski?

Karolina Bielawska - kim jest?

Kim jest Karolina Bielawska, która będzie reprezentować Polskę podczas konkursu piękności Miss World 2021? Karolina ma 22 lata i pochodzi z Łodzi. Jest studentką kierunku management na Politechnice Łódzkiej i lubi jak coś się dzieje w jej życiu. W 2019 roku zdobyła tytuł Miss Polonia, a oprócz tego jest inicjatorką akcji Korona z Głowy, Zupa na Pietrynie czy Dotykam = Wygrywam. Polka przez swoją słowiańską urodę ma szansę na zdobycie korony. Przypomnijmy, że do tej pory konkurs Miss World udało się wygrać tylko jednej Polsce. Koronę podczas konkursu w 1989 roku założyła Aneta Kręglicka.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze