Miss Charm 2023

i

Autor: Materiały prasowe

Miss Charm 2023 - finał. Polka z wyróżnieniem!

2023-02-18 14:28

W czwartek 16 lutego odbył się finał międzynarodowego konkursu Miss Charm 2023. W Wietnamie rozpoczął się o godzinie 20:00, a dla Polski była to 14:00. Czy Sylwia Bober, finalistka Top 5 Miss Polonia 2022 została wyróżniona?

Finał Miss Charm 2023 przeszedł już do historii. Na początku wszystkie 40 kandydatek zaprezentowało się na scenie przedstawiając swoje kraje. Miały na sobie błyszczące sukienki w kolorze czerwonym i srebrnym. Po prezentacji nastąpiło ogłoszenie Top 20, a wśród znalazła się Polka! Sylwia Bober została wyróżniona i zakwalifikowała się do najlepszej 20-tki Miss Charm 2023. Gratulacje! Następnie kandydatki zaprezentowały się w bikini. Na scenie Sylwia wystąpiła także w zjawiskowej sukni wieczorowej od Atelier Madonna. Zaprezentowała się także w sukni narodowej projektu polskiej projektantki Diany Walkiewicz. Niestety nie została wytypowana do Top 10, lecz jesteśmy bardzo dumni i cieszymy się osiągniętym wyróżnieniem.

Babcia i dziadek wytatuowali 90 procent swoich ciał. "To prawdziwe dzieła sztuki"

Przepychanka o hit "Miss You" [Robin Schulz vs Southstar] | ESKA XD - Ale to już było! #65

Miss Charm 2023 - finał

Do Top 3 zostały wybrane Indonezja, Filipiny oraz Brazylia. Miss Charm 2023 została reprezentantka Brazylii, Luma Russo. To już koniec przygody Sylwii z tegorocznym konkursem Miss Charm. Podczas dwutygodniowego zgrupowania w Wietnamie prezentowała się rewelacyjnie! Życzymy bezpiecznego powrotu do Polski i jeszcze raz gratulujemy osiągniętych sukcesów. Przypomnijmy, że Sylwia została wyróżniona jako Top 5 Best in Swimsuit oraz Top 20 Miss Charm 2023! Transmisja była możliwa do obejrzenia na żywo na oficjalnych profilach konkursu w social mediach.

Te maluchy wiedzą jak bawić się na imprezie. Przyjaźń od pierwszego tańca

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE