Minelli

i

Autor: materiały prasowe Warner Music Poland

Minelli z nowym hitem! Powtórzy sukces Rampampam?

2021-11-12 14:49

Minelli, która podbiła listy przebojów i klubowe parkiety wydanym w marcu singlem Rampampam, przedstawia nowy taneczny hit Nothing Hurts. Czy i tym razem uda jej się zachwycić polską publiczność? Sprawdźcie teledysk do jej najnowszego kawałka!

Minelli - nowy hit Nothing Hurts to, jak mówi sama artystka, miłosna piosenka o rozstaniu. Brzmi to dość pospolicie, ale dla wokalistki ważne jest, by słuchacze mogli utożsamiać się z jej muzyką. Twórcami utworu są Minelli, Jordan Shaw, Fridolin Walcher, natomiast za produkcję odpowiada Freedo, który może pochwalić się 1,5 miliarda streamów na Spotify. Szwajcarski producent i autor piosenek ma na koncie m. in. Lush Life Zary Larsson czy Takeaway Chainsmokers. Teledysk do singla Nothing Hurts przygotowali NGM Creative i Loops Production.

Sonda
Jakiej muzyki słuchasz?

Kim jest Minelli?

Poprzedni utwór Minelli, Rampampam, okazał się wielkim, globalnym hitem, gromadząc 160 milionów odsłon na YouTube. Na platformach cyfrowych piosenka ma już ponad 70 milionów streamów. Ponadto numer trafił na rotację w radiowych rozgłośniach w 59 krajach. W Polsce Rampampam dotarło do top 3 radiowego zestawienia. Utwór uplasował się także na 6. miejscu Global Shazam i został wyszukany w aplikacji ponad 3,7 miliona razy. Piosenka podbiła również aplikację TikTok, gdzie powstało już ponad 200 tysięcy filmików z użyciem charakterystycznego refrenu ‘Rampampam’. Minelli może pochwalić się imponującym dorobkiem również jako autorka piosenek. Napisała m.in. Flashbacks, który zaśpiewała INNA i który dotarł na 1. miejsce listy przebojów w Rosji. Jest również autorką innego hitu z rosyjskiego zestawienia - F..K THAT Bastard. Jako wokalistka Minelli w 2019 roku wydała singiel Mariola, który trafił na szczyt listy Airplay, iTunes, TV i Spotify Viral, a na YouTube zgromadził 20 milionów odsłon. Kolejny był numer Discoteka, w którym gościnnie zaśpiewała INNA. Była to czwarta najczęściej prezentowana piosenka w szwajcarskich rozgłośniach radiowych.

Alicja z elektryzującym koncertem w ESKA Live