Miłosz Świetlik Skierski w tej samej piosence, co Sara Egwu-James. Ciarki gwarantowane

2021-09-26 14:47
Miłosz Świetlik Skierski
Autor: YouTube/Bądźmy Razem. TVP

Już w ostatnią niedzielę września Miłosz Świetlik Skierski zawalczy o możliwość reprezentowania naszego kraju w konkursie Eurowizja Junior. W sieci można znaleźć covery w wykonaniu młodego wokalisty nagrane przed udziałem w Szansie na sukces. Nastolatek wziął na warsztat m.in. utwór, którym Sara Egwu-James podbiła serca widzów The Voice Kids.

Eurowizja Junior 2021 - Miłosz Świetlik Skierski to jeden z finalistów specjalnej edycji programu Szansa na sukces, w której wyłoniony zostanie polski reprezentant w międzynarodowym konkursie. Choć nie znamy jeszcze nazwiska ostatniego z trojga finalistów, oficjalnie wiadomo już, że Miłosz na pewno zmierzy się z Marysią Stacherą, która wygrała odcinek dedykowany piosenkom z filmu Akademia Pana Kleksa. Niewykluczone, że w trzecim półfinale awans do wielkiego finału otrzyma zwyciężczyni ostatniej edycji The Voice Kids Sara Egwu-James. Oficjalnie wiadomo już, że młoda gwiazda stanie do walki o możliwość reprezentowania naszego kraju w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci, który odbywać się będzie w Paryżu. Jeśli Sara rzeczywiście wygra w najbliższą niedzielę, będziemy mieć do czynienia z naprawdę wyrównaną rywalizacją! Miłosz Świetlik Skierski pokazał, na co go stać, mierząc się z utworem, dzięki któremu Sara odwróciła wszystkie fotele w popularnym show muzycznym. Mowa o singlu Anyone z repertuaru Demi Lovato. 

Miłosz Świetlik Skierski śpiewa Anyone

Anyone to jedna z najważniejszych, a zarazem najtrudniejszych kompozycji w dorobku Demi Lovato. Aby sobie z nią poradzić, należy mieć nie tylko wysoką skalę głosu, ale przede wszystkim potrafić nad nią panować. Miłosz z pewnością posiada taką umiejętność. Wykonanie młodego wokalisty spotkało się z bardzo pozytywnym odbiorem nie tylko polskich, ale i zagranicznych internautów. Poradził sobie równie dobrze, co Sara? A może nawet lepiej?  

Sara Egwu-James - jak wyglądała jej droga do zwycięstwa?
Najnowsze