Miłość w Zakopanem na budowie: nowy klip Sławomira hitem internetu!

2017-10-10 18:39

Sławomir na budowie? Tak! Swoją wersję teledysku do przebojowej piosenki 'Miłość w Zakopanem' nagrali budowlańcy podczas przerwy w ocieplaniu bloku. Wyszło rewelacyjnie!

Sławomir i jego megahit Miłość w Zakopanem ma już prawie 28 milionów wyświetleń w serwisie YouTube. Nic więc dziwnego, że numer jest przerabiany, coverowany i parodiowany w sieci. Przebój doczekał się także alternatywnej wersji teledysku nagranej przez pewnych budowlańców ocieplających blok na jednym z polskich osiedli. Na klipie widzimy mężczyznę z wąsikiem à la Sławomir, który w niesamowicie energicznych ruchach 'śpiewa' i tańczy do przeboju króla rock polo. Nie zabrakło także mikrofonu w postaci liny i haka. Jak wyszło? Rewelacyjnie! 

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Sławomir jako Janusz Rewiński [VIDEO] >>

Miłość w Zakopanem na budowie

Nagranie odtworzono już ponad 350 tysięcy razy i co rzadko się zdarza w polskim internecie reakcje na klip są wyłącznie pozytywne! Ocieplił nie tylko bloki ale i wizerunek budowlańców - pisze internauta. Na naszych oczach rodzi się legenda - czytamy dalej. Taką przerwę w pracy to my rozumiemy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze