Miłość na zakręcie - piosenka z serialu. Jak się nazywa i kto ją śpiewa?

2019-07-05 14:22
Miłość na zakręcie - piosenka z serialu. Jak się nazywa i kto ją śpiewa?
Autor: materiał prasowy Polsat Miłość na zakręcie - piosenka z serialu. Jak się nazywa i kto ją śpiewa?

Powstaje nowy serial Czwórki - Miłość na zakręcie - z udziałem m.in. Kamili Boruty, Violetty Arlak, Aleksandry Szwed, Karola Strasburgera, Zbigniewa Stryja i Jaspera Sołtysiewicza. Piosenkę z filmu nagrał jeden z najbardziej znanych polskich artystów. O kogo chodzi? Przekonajcie się i sprawdźcie na ESKA.pl

Miłość na zakręcie - piosenka z serialu. Jak się nazywa i kto ją śpiewa? Możecie być zaskoczeni, ale to utwór jednej z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd na polskim rynku. Zanim ją poznacie, warto sprawdzić, o czym jest nowa produkcja telewizyjna. Główna bohaterka Miłości na zakręcie, Jowita (w tej roli Kamila Boruta) wykłada na uczelni, jest doktorem mikrobiologii, a prywatnie - matką 15-letniej Ani i 18-letniego Krystiana. Po śmierci męża, Bogdana, Jowita musi wybierać między karierą naukową, a prowadzeniem założonego przez Bogdana centrum samochodowego. Torując sobie własną drogę w męskim, pełnym testosteronu królestwie, Jowita nie uniknie zabawnych potknięć, trudnych wyzwań a także poważnych niebezpieczeństw, kiedy dadzą o sobie znać podejrzane powiązania w jakie uwikłana została firma jej męża.

Miłość na zakręcie - piosenka z serialu

W serialu śledzić będziemy także rozbudowane wątki postaci, które przewijają się w życiu Jowity, poruszającej się między bardzo różniącymi się od siebie światami: między domem a pracą, dorastającymi dziećmi a pokoleniem rodziców i starszych współpracowników, uczelnią a warsztatem i komisem, centrum a przedmieściami stolicy, kręgiem wielkomiejskich znajomych a mechanikami z warsztatu, legalnym biznesem a niejasną dla bohaterki grą, która toczy się wokół jej firmy. Oprócz typowo obyczajowych nie zabraknie też wątków komediowych, romantycznych i sensacyjnych. W czołówce serialu usłyszymy Antka Smykiewicza w przeboju Pomimo burz, którego oglądalność na YouTubie sięga 48 milionów wyświetleń. 

Premiera serialu jesienią i wtedy też poznamy tytuł piosenki, za którą odpowiada Antek Smykiewicz. 

Najnowsze