Milion Terapii i Michał Wiśniewski robią patriotyczny rap! Premiera na ESKA.pl!

2016-11-09 15:59
Milion Terapii i Michał Wiśniewski robią patriotyczny rap
Autor: fragmenty teledysku Milion Terapii i Michał Wiśniewski robią patriotyczny rap

Różaniec Emigranta od Milion Terapii to projekt, który wciągnął nawet Michała Wiśniewskiego! W efekcie powstał szorstki, ale szczery kawałek o Polsce z teledyskiem, inspirowanym Igrzyskami Śmierci. Ekskluzywna premiera TYLKO na ESKA.pl!

Różaniec Emigranta od rapera Milion Terapii powstało ze wsparciem Dzieciaka i lidera Ich Troje Michała Wiśniewskiego, który jest odpowiedzialny za refreny. Utwór mówi o ludziach, którzy muszą zostawiać rodziny, by w XXI wieku wciąż wyjeżdżać za chlebem i godnym życiem za granicę, płacąc ogromną cenę: samotność, problemy w rodzinach, bycie emigrantem.

Nie mogłem być tam dłużej, po prostu nie dam rady
lecz znam cierpienie ludzi, ten problem nie jest mały
do wiary tak daleko, lecz blisko się załamać

Kawałek jest swego rodzaju protest songiem wobec polityków. To im Milion Terapii, który sam zna smak pracy na emigracji, przypisuje winę za stan kraju, rozbite polskie rodziny, podsycanie nienawiści do siebie wzajemnie.

spójrz prosto w oczy Polsko każdego emigranta
zobaczysz w nich cierpienie, tęsknotę - taka prawda
grubymi nićmi szyte na śliskie interesy
co zrobiliście z Polską? a noże w nasze plecy
no powiedz polityku choć raz jedyną prawdę
co winne dziecko małe nazwane emigrantem

Ekskluzywna premiera teledysku do Różańca Emigranta Milion Terapii, feat. Michał Wiśniewski i Dzieciak TYLKO na ESKA.pl!

Milion Terapii to raper, który nie robi kawałków "o byle czym". Wcześniejsze utwory od Miliona Terapii to m.in. osobisty "Wygramy synu". Nie wstydzi się mówić, że wiara katolicka jest dla niego niezwykle ważna, a najważniejszą wartością są bliscy i rodzina.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze