Mikolas Josef przekonuje, że chłopaki nie płaczą! PRZEDPREMIEROWO, tylko na ESKA.pl!

i

Autor: Magic Records Poland Mikolas Josef przekonuje, że chłopaki nie płaczą! PRZEDPREMIEROWO, tylko na ESKA.pl!

Mikolas Josef przekonuje, że chłopaki nie płaczą! PRZEDPREMIEROWO, tylko na ESKA.pl!

2023-03-23 12:45

Mikolas Josef powraca z singlem Boys Don’t Cry i zapowiada jednocześnie swój debiutancki album. Młody wokalista dzieli się ze słuchaczami pozytywną energią, która poprawi nastrój i jednocześnie zachęci do działania wiosną. Jak brzmi piosenka Boys Don't Cry? Pierwsi w Polsce ujawniamy to tylko na ESKA.pl!

Spis treści

  1. Mikolas Josef - teledysk Boys Don't Cry
  2. Piosenka Boy's Don't Cry - o czym śpiewa Mikolas Josef?
  3. Mikolas Josef - kim jest?

Nowa piosenka Mikolasa Josefa będzie hitem wiosny 2023? Możecie to ocenić słuchając i oglądając 15-sekundowy fragment teledysku. Ujawniamy go przedpremierowo specjalnie dla Was! Nad energetyczną piosenką Boys Don't Cry pracowali najlepsi w branży, 5-krotny zdobywca Grammy Chris Lord-Alge, Rob Grimaldi, czyli producent m.in. numeru Butter od BTS, czy chociażby odznaczony 12-krotnym złotem i 20-krotną platyną Cristiano Cesario, a także skrzypaczka Hansa Zimmera, Rusanda Panfili.

Mikolas Josef - teledysk Boys Don't Cry

Teledysk Boys Don't Cry łączy w sobie nowy styl muzyczny i odświeżony wizerunek artysty z charakterystycznym dla niego tańcem, który kończy się wyjątkową sceną w deszczu. Jak mówi sam Mikolas Josef, taniec ten jest także hołdem dla jego idoli z dzieciństwa, czyli m.in.: Jamesa Browna, Michaela Jacksona i Elvisa. Warto wspomnieć, że klip był kręcony w środku zimy, przy temperaturze -2 stopni Celsjusza, żeby powstała scena w deszczu, najpierw trzeba było... usunąć zalegający tam śnieg. Mimo trudności i problemów zdrowotnych.

Eurowizja 2023 - Blanka jednak wejdzie do finału? Eksperci oceniają szanse Polski

Mikolas opisuje ten teledysk jako: najfajniejszy w realizacji i do tej pory zdecydowanie najlepszy ze wszystkich. Proces powstawania klipu został udokumentowany i fani będą mogli zagłębić się w jego tajniki dzięki serii dokumentów, która pojawi się na YouTube 3 kwietnia. Jak brzmi piosenka Boys Don't Cry i co dzieje się w teledysku? Zobaczcie poniżej jako pierwsi w Polsce!

PRZEDPREMIEROWO: Mikolas Josef dzieli się energią na wiosnę!

Piosenka Boy's Don't Cry - o czym śpiewa Mikolas Josef?

Numer opowiada o znalezieniu siły poprzez akceptację swojej wrażliwości i nabranie pewności siebie, kiedy wreszcie czujesz, że możesz być w pełni sobą bez strachu przed osądem ze strony innych. Pojawiający się w utworze związek, który się rozpadł jest metaforą tego, jak społeczeństwo postrzega mężczyzn i męskość. Refren zawiera sarkastyczną, przewrotną wersję powiedzenia 'boys don’t cry' (chłopaki nie płaczą). Boys don’t cry so I’m not crying, learned to hide the tears inside me (chłopaki nie płaczą, więc nie płaczę, nauczyłem się ukrywać łzy) – powiedział Mikolas.

Mikolas Josef - kim jest?

Urodzony w Pradze piosenkarz powraca po prawie 3-letniej nieobecności! Mikolas Josef to czeska sensacja Eurowizji. W 2018 roku przeszedł do historii, pokonując wszystkich poprzednich reprezentantów swojego kraju i zajmując rekordowe 6. miejsce. Mikolas przebył drogę od ulicznego artysty i sprzątacza biur do listy Forbes 30 under 30 i szczytów radiowych list przebojów. Artysta na swoim koncie ma takie przeboje jak: eurowizyjny Lie to Me, Me gusta, Acapella, Colorado czy Lalalalalalalalalala.

Eurowizja 2023 - uczestnicy. Pełna lista kandydatów, którzy powalczą o zwycięstwo

Poprzedni singiel artysty Lalalalalalalalala, który znalazł się na na playlistach New Music Friday na Spotify w 17 krajach, odniósł ogromny sukces radiowy we Włoszech i prawie 3 lata po jego wydaniu, w lutym tego roku, wciąż plasował się na #13 miejscu list w Japonii! Mikolas Josef na social media powrócił 1 marca, ogłaszając pierwszy singiel Boys Dont Cry ze swojego nadchodzącego, długo wyczekiwanego, debiutanckiego albumu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE