Mikołaj Tribbs Trybulec o pracy z Viki Gabor i bangerowej wersji hitu Budki Suflera [WYWIAD]

2021-09-12 12:56
Mikołaj Tribbs Trybulec o pracy z Viki Gabor i bangerowej wersji hitu Budki Suflera [WYWIAD]
Autor: https://www.facebook.com/hanczak Mikołaj Tribbs Trybulec o pracy z Viki Gabor i bangerowej wersji hitu Budki Suflera [WYWIAD]

Tribbs pojawił się z wizytą w Radiu ESKA! Jeden z najszybciej rozwijających się producentów młodego pokolenia ujawnił kulisy współpracy z Viki Gabor i Smolastym, a także ujawnił szczegóły nowej wersji przeboju Bal wszystkich świętych. Co powiedział Mikołaj Trybulec? Posłuchajcie wywiadu Hanczaka już teraz!

Tribbs, mimo stawiania pierwszych kroków na polskim rynku - ma za sobą już wiele międzynarodowych współprac. Jest współautorem utworów dla Olivera Heldensa, Duncana Laurence (zwycięzcy Eurowizji 2019) oraz wielu propozycji eurowizyjnych (Czechy 2019, Hiszpania 2020, Austria 2021). Pół roku temu wypuścił singiel z Laidback Lukiem - autorem wielkiego hitu “Show Me Love”. Ich piosenka Whistle osiągnęła na Spotify 8 milionów, a sam Tribbs w tej chwili ma 1,2 miliona miesięcznych słuchaczy na Spotify, plasując się na drugim miejscu na liście polskich producentów EDM w Polsce. Niedawno również podjął współpracę z raperem Smolastym, a ich utwór Duże oczy osiągnął 4,6 miliona na platformie YouTube w 2 tygodnie. Niedawno młody producent nawiązał współpracę z Viki Gabor, czego efektem jest utwór Moonlight. Mało tego zaskoczył słuchaczy wypuszczając bangerową wersję przeboju Bal wszystkich świętych, pod którą oryginalnie podpisuje się Budka Suflera.

Shanguy z gorącym koncertem w ESKA Live! Te hity w nowych wersjach dodadzą energii!

Co o współpracy z Viki Gabor powiedział Tribbs? Co warto wiedzieć o imprezowej wersji Bal wszystkich świętych? Jakie ma plany na przyszłość? Michał Hanczak uzyskał odpowiedzi na te i inne pytania. Posłuchajcie wywiadu już teraz!

Mikołaj Tribbs Trybulec gościem Radia ESKA

Tribbs zaprezentował swój pierwszy singiel w ojczystym języku. Znany również jako Mikołaj Trybulec - producent muzyczny z Polski wziął na warsztat klasykę polskiej muzyki popowej - Bal wszystkich świętych, Budki Suflera. Cover utrzymany jest w stylistyce slap-house na wzór zachodniego trendu, który odświeża znane piosenki i wkłada je w szaty stylistyczne klubowej muzyki 2021 roku. Jest to pierwszy raz, kiedy taka formuła wchodzi na polski rynek.

Najnowsze