Michele Morrone w remiksie R3hab! Takiej wersji Hard For Me jeszcze nie słyszeliście

2020-08-07 11:38 Maksymilian Kluziewicz
Michele Morrone
Autor: Everett Collection/East News

Rola w głośnym filmie 365 dni sprawiła, że Michele Morrone stał się międzynarodową gwiazdą. Artysta poszerzył zakres swojej działalności i już nie tylko gra, ale także śpiewa i pojawia się w kampaniach modowych. Najnowszy singiel Hard For Me cieszy się popularnością na całym świecie, a znany DJ R3hab zaprezentował jego remiks. Jest jeszcze lepszy od oryginału? Sprawdź na ESKA.pl.

Michele Morrone - nowa piosenka przystojnego aktora i wokalisty odnosi sukcesy na całym świecie. Wystarczył tydzień, by licznik zamieszczony pod nakręconym do niej klipem wskazał 10 milionów odsłon. Hard For Me to obecnie największy hit z debiutanckiego albumu Michele Morrone, który ukazał się chwilę po premierze głośnego filmu z jego udziałem. Mowa oczywiście o produkcji 365 dni w reżyserii Barbary Białowąs, opartej na bestsellerowej powieści Blanki Lipińskiej, w której aktor wciela się w rolę Massimo. Partnerująca mu na ekranie Laura (Anna-Maria Sieklucka) ma tytułowych 365 dni, by się w nim zakochać.

Film odniósł wielki sukces komercyjny na całym świecie. W wielu krajach dotarł na sam szczyt notowania Netflix, a grający w nim aktorzy mają dziś miliony obserwujących na Instagramie. Najwięcej skorzystał jednak z pewnością Michele Morrone. Każda z piosenek włoskiego artysty cieszy się popularnością wśród słuchaczy. Najnowszą z nich Hard For Me zdecydował się zremiksować światowej sławy DJ R3hab. Jak brzmi ten emocjonalny utwór w zupełnie innym wydaniu?

Makijaż w stylu aplikacji Instagram 2020

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Michelle Morrone - remiks hitu Hard For Me

Hard For Me to utwór, który cieszył się największą popularnością po premierze 365 dni. Nic dziwnego, że Michele Morrone i jego wytwórnia postanowili uczynić go singlem. Emocjonalny kawałek doczekał się również teledysku oraz oficjalnego remiksu, którego autorem jest DJ R3hab. Posłuchajcie, jak Hard For Me brzmi w zupełnie innej od oryginału, mocno elektronicznej wersji. Czy zapewni mu ona jeszcze większa popularność?

Najnowsze