Michele Morrone nagrywa drugą płytę? W tym wywiadzie rozwiał wszystkie wątpliwości [WIDEO]

2020-05-01 20:30 EK
Michele Morrone nagrywa drugą płytę? W tym wywiadzie rozwiał wszystkie wątpliwości [WIDEO]
Autor: ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News Michele Morrone nagrywa drugą płytę? W tym wywiadzie rozwiał wszystkie wątpliwości [WIDEO]

Tej gwiazdy nie trzeba nikomu przedstawiać! Michele Morrone znany jest nie tylko ze swojej roli Massimo w filmie 365 dni. Jego głos mogliśmy również usłyszeć w wielu rozgłośniach, czy serwisach streamingowych. Piosenka Feel It oraz Hard For Me, to dwa największe hity artysty. Prezenterka Radia ESKA - Kasia Węsierska przeprowadziła z nim ciekawą rozmowę online. Koniecznie zobaczcie i posłuchajcie jej poniżej.

Michele Morrone jest włoskim aktorem, który zagrał postać Massimo w filmie Blanki Lipińskiej 365 dni. Ekranizacja powstała na podstawie bestsellerowej powieści pisarki o takim samym tytule. Co ciekawe, można znaleźć określenia, że jest polskim odpowiednikiem Pięćdziesięciu twarzy Grey’a. Przystojny brunet swoją rolą sprawił, że był obiektem westchnień wielu pań. Michele swoją karierę rozpoczynał od modelingu, jednak szybko zaczął grać we włoskich serialach. Dodatkowo, większą popularność zdobył występując w Tańcu z Gwiazdami, gdzie finalnie zajął we włoskiej edycji drugie miejsce. Artysta jest nie tylko wielkim przystojniakiem, ale również potrafi dobrze śpiewać! Przed premierą filmu 365 dni, Michele nagrał płytę Dark Room, który utrzymany jest w klimacie rockowo-popowym. jego premiera miała miejsce 14 lutego 2020 roku. Prezenterka Radia ESKA - Kasia Węsierska przeprowadziła interesujący wywiad online z przystojnym aktorem. Oglądając go możecie dowiedzieć się m.in.:

  • Co zdradził o nowym, drugim albumie
  • Czy kwarantanna związana z koronawirusem jest dla niego w pewien sposób inspiracją do tworzenia nowych tekstów
  • Co oprócz śpiewania robi w domu Michele
  • Czego nie potrafi robić na co dzień

Odpowiedzi są naprawdę zabawne i interesujące - dlatego nie możecie przegapić tego wywiadu. Odpalcie go poniżej i posłuchajcie całej rozmowy Kasi i Michele Morrone. Naprawdę warto!

Michelle Morrone wywiad
Najnowsze