Michał Szpak - Przesłuchanie: jaka jest najdziwniejsza rzecz, którą miał w ustach?

2018-01-09 13:30
Michał Szpak - Przesłuchanie: jaka jest najdziwniejsza rzecz, którą miał w ustach?
Autor: screen facebook.com/eskaTV screen facebook.com

Michał Szpak stanął w ogniu pytań programu Przesłuchanie w Eska TV! Jak poradził sobie z odpowiedziami na najbardziej krępujące z nich?

Michał Szpak - wywiad z wokalistą mieliśmy okazję oglądać w programie Przesłuchanie w Eska TV. Michał otrzymał serię krótkich pytań, wśród których znalazły się też naprawdę bardzo niewygodne. Gwiazdor musiał między innymi zwierzać się z tego, jaka była najdziwniejsza rzecz, jaką miał w ustach i... co lubi wąchać! Jak Michał Szpak poradził sobie z odpowiedziami na pytania z Przesłuchania?

Familiada - Czym można dodać twarzy koloru? Michał Szpak nie zna się na kosmetykach?

Autor: brak danych

  W Familiadzie naprzeciwko siebie stanęły dwie drużyny: Twarze Dwójki kontra The Voice of Poland. Wszystko miało miejsce w specjalnym, noworocznym odcinku programu. Karol Strasburger zadał pytanie, które niemal pogrążyło telewizyjne gwiazdy. Brzmiało ono: Czym mo

Michał Szpak: wywiad w Przesłuchaniu

Czy wiesz już wszystko o Michale Szpaku? Nawet jeśli wydaje ci się, że znasz już wszystkie informacje na temat wokalisty, o tych rzeczach na pewno jeszcze nie słyszałeś! Z Przesłuchania mogliśmy się dowiedzieć m.in., że Michał cierpi na niedobór bielizny, a ogórki woli zjadać razem ze skórką. Nie wszystkie pytania, jakie dostał w programie, były jednak tak niewinne! Poniżej cały odcinek Przesłuchania z Michałem Szpakiem.

 

Najnowsze