Michał Szczygieł ma w sobie Wolę wygranej. Artysta wraca z ważnym przekazem

i

Autor: Universal Music Poland / materiał prasowy Michał Szczygieł ma w sobie "Wolę wygranej". Artysta wraca z ważnym przekazem

PREMIERA

Michał Szczygieł ma w sobie "Wolę wygranej". Artysta wraca z ważnym przekazem

2023-09-18 10:54

Nowy singiel artysty opowiada o tym, jak z podniesioną głową, pomimo przeciwności losu, biec ku swoim marzeniom. Bowiem szczęścia nie ma na kredyt! Posłuchajcie jego nowego singla już teraz.

Michał Szczygieł to czołowy przedstawiciel młodego pokolenia twórców pop, który na scenie nie ma sobie równych. Debiutuje w 2018 świetnie przyjętym singlem „Nic tu po mnie”. W 2021 ukazał się debiutancki album Michała zatytułowany „Tak jak chcę”, na którym znalazł się podwójnie platynowy hit „Spontan”. Latem 2022 powrócił na szczyty radiowych list przebojów z „Adrenaliną”. Ten platynowy singiel zwiastuje drugi album artysty. Szczygieł każdym singlem udowadnia, że dynamiczne, popowe produkcje to jego żywioł.

Aden Foyer remiksował hity Tiesto, później sam zaczął śpiewać! Kim jest twórca "The Ballet Girl"?

Natalia Nykiel vs. HITY 1995

Michał Szczygieł - piosenka Wola wygranej

- Nadal mam fun, gdy potykam się. To tylko taniec! - śpiewa Szczygieł, celebrując drogę do celu, którym jest kapryśny sukces w branży muzycznej, opowiada Szczygieł. I w takiej odsłonie artysty jeszcze nie było. „Wola wygranej” to kolejny singiel z nadchodzącej wielkimi krokami drugiej płyty artysty. Zapnijcie pasy, zabawa dopiero się zaczyna! Stay tuned!

Listen on Spreaker.