Michał Malitowski - dlaczego nie ma go w Tańcu z Gwiazdami? Co się stało?

2019-10-11 15:36 A.D.
Taniec z Gwiazdami
Autor: Piotr Molecki/East News

Michał Malitowski to gwiazda Tańca z Gwiazdami, którą możemy podziwiać w programie w roli jurora. Publika pokochała go za profesjonalizm i szczere opinie. W odcinku emitowanym 11 października nie będziemy go jednak mogli zobaczyć. Jaki jest powód nieobecności? Kto go zastąpi Dowiedzcie się więcej na ESKA.pl!

Taniec z Gwiazdami dostarcza nam wielu emocji! W każdy piątek zobaczyć możemy zmagania gwiazd. Na parkiecie prawdziwy popis sztuki prezentuje między innymi Ola Kot. Michał Malitowski to jeden z sędziów programu. Juror podzielił się z fanami niedawno informacjami o swoich problemach z depresją po rozstaniu z  Joanną Leunis. Czy właśnie to jest powodem jego absencji w odcinku Tańca z Gwiazdami, który zobaczymy w piątek 11 października? 

Zobacz też: Niepublikowane zdjęcia Taco Hemingway'a! Tak pracował nad okładką płyty

Michał Malitowski - czemu go nie ma w odcinku 11.10.2019? 

Szczęśliwie powodem zniknięcia jurora nie jest jego życie prywatne. Artysta będzie wtedy sędzią na turnieju mistrzowskim i nie może wziąć udziału w nagraniu na żywo.

Michał Malitowski - kto go zastąpi w Tańcu z Gwiazdami? 

Na miejscu jurora zasiądzie choreograf Krzysztof Adamski. Co oznacza ta zamiana? To może sporo zamieszać w wynikach par! Nowy juror może mieć zupełnie inne spojrzenie na tańczących. 

Najnowsze