Michał Kaim w Voice of Poland to wokalista znanego zespołu!

2017-09-24 22:22
Michał Kaim w Voice of Poland - rock'n'rollowiec pełną gębą!
Autor: mat.prasowe Michał Kaim w Voice of Poland - rock'n'rollowiec pełną gębą!

Michał Kaim wykonując kawałek 'Tak... Tak... to ja' z repertuaru Republiki okazał się prawdziwym rockmanem z krwi i kości. Co wiemy o uczestniku Voice Of Poland? 

Michał Kaim podczas Przesłuchań w Ciemno zaprezentował swoje umiejętności wokalne w numerze 'Tak... Tak... to ja' z repertuaru Republiki. Piosenka jest absolutnym klasykiem polskiej muzyki rockowej, a wielu fanów twórczości Grzegorza Ciechowskiego uważa, że nikt nie powinien sięgać po ten repertuar. Jak wypadł w tym kultowym kawałku uczestnik Voice of Poland 8? 

Wykon Michała Kaima spodobał się Michałowi Szpakowi, który jako jedyny postanowił wcisnąć guzik w fotelu. Tym samym rock'n'rollowiec trafi właśnie do jego drużyny. Czy wokalista okaże się czarnym koniem i będzie się liczył w decydującej grze o zwycięstwo? O tym przekonamy się w kolejnych tygodniach.  

GŁOSUJ na Michała na stronie vop.eska.pl >> 
Najlepsze wykonanie zostanie nagrodzone: artysta dostanie 100 000 złotych na promocję swojej muzyki w Radiu ESKA i specjalną statuetkę ESKA Music Awards!

Kim jest Michał Kaim?

Jak się okazuje Michał Kaim nie jest rock'n'rollowcem z przypadku. Wykon w Voice of Poland to tylko ułamek jego możliwości. Wokalista na co dzień jest frontmanem rockowego zespołu Revelver! Piosenki grupy gościły na playlistach stacji ESKA Rock, Radia Merkury oraz Radia Index, jak również w internetowych stacjach radiowych na platformie eska.go. Posłuchajcie Michała w autorskim repertuarze. Ten chłopak jeszcze namiesza!

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze