Michael Patrick Kelly nie zwalnia tempa! Wydał szósty singiel z hitowej płyty

i

Autor: Sony Music Poland / materiał prasowy Michael Patrick Kelly nie zwalnia tempa! Wydał szósty singiel z hitowej płyty

NOWOŚĆ

Michael Patrick Kelly nie zwalnia tempa! Wydał szósty singiel z hitowej płyty

2023-05-26 10:57

Michael Patrick Kelly raz po raz udowodnia, że ma talent do tworzenia wielkich hitów. Ostatnie pięć singli zdominowało międzynarodowe listy przebojów. "O.K.O" to już szósta propozycja z uznanego krążka BOATS (Based On A True Story), który pokrył się złotem w kilku krajach Europy.

Spis treści

  1. Michael Patrick Kelly - piosenka O.K.O

Nowości Muzyczne 2023: O.K.O to natychmiast uzależniający, euforyczny hymn stworzony do wspólnego śpiewania. Łącząca indie, pop i rock piosenka została bezkonkurencyjnym już ulubieńcem publiczności podczas jego występów na żywo. Teraz nareszcie trafi do stacji radiowych, gdzie ma szansę stać się przebojem tego lata. Piosenkarz, autor tekstów, producent i multiinstrumentalista po raz kolejny wykazuje się pomysłowością: gra słów w tytule piosenki O.K.O łączy nokaut ("k.o" - knocked out) z przedrostkiem "oh". Tym samym tworzy "okay", które nawiązuje do osobistych doświadczeń artysty.

Koncerty w Polsce 2023 - kto i kiedy wystąpi? Kalendarz z najważniejszymi koncertami!

Michael Patrick Kelly dla Radia ESKA - o płycie, emocjach i tajemnicy

Michael Patrick Kelly - piosenka O.K.O

"Miałem niemal szokujące, pozytywne doświadczenia miłosne, ale też bardzo emocjonalne momenty na koncertach, które doprowadziły mnie do łez", mówi Kelly i dodaje: "Podobnie jak wszystkie utwory z albumu BOATS, także i piosenka O.K.O oparta jest na prawdziwej historii. Dotyczy konkretnie jednego z najpiękniejszych momentów w moim życiu", zdradza charyzmatyczny twórca hitów.

FEST Festival 2023 - kto wystąpi? Line-up z topowymi nazwiskami! [GWIAZDY]

Pod względem brzmienia, ten szybki utwór przepełniony jest elegancją i ogniem, oferując niuanse garage rocka zmieszane z chwałą stworzonego na stadiony popowego hymnu. Nagranie na żywo, niemalże dwukrotnie dłuższe niż wersja studyjna (dzięki niekończącym się refrenom publiczności), pokazuje, jak uzależniający jest hook piosenki. Stanowi świetny kontrast z akustyczną wersją, która ukazuje piękno kompozycji i pozostawia miejsce na wokalny popis 4-oktawowego głosu Kelly’ego.

Singiel „O.K.O” to także zapowiedź wydawnictwa B•O•A•T•S LIVE, które ma ukazać się pod koniec lata. Nagranie wyprzedanego koncertu w Westfalenhalle w Dortmundzie zostanie wydane jako album koncertowy oraz DVD. Ci, którzy chcą zanurzyć się w magii występów Michela Patricka Kelly’ego i zaśpiewać „O.K.O” z całą areną, mogą zrobić to podczas obszernej trasy „B•O•A•T•S Open Air Tour 2023”. Artysta da aż dwa koncerty w Polsce – 15 września zagra w Opolu, natomiast 16 września w Sopocie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE