Miał długie włosy, potem był łysy. Krzysztof Zalewski to prawdziwy król metamorfoz

2022-01-26 14:01
Krzysztof Zalewski
Autor: PIOTR FOTEK/REPORTER

Krzysztof Zalewski jest nie tylko utalentowanym wokalistą, ale również scenicznym kameleonem. Od chwili swojego debiutu wokalistka wielokrotnie zmieniał wizerunek, nierzadko zaskakując wiernych wielbicieli. Pamiętacie jego długie, sięgające łopatek włosy z czasów Idola? Specjalnie dla was przypominamy, jak na przestrzeni lat zmieniał się styl artysty.

Krzysztof Zalewski to artysta, którego nie trzeba przedstawiać polskiej publiczności. Wokalista wydaje hit za hitem, a jego płyty nie tylko doskonale się sprzedają, ale są również nagradzane przez branżę muzyczną. Ostatni jego krążek zatytułowany Zabawa przyniósł mu aż trzy nagrody Fryderyk. Zanim Krzysztof Zalewski wdarł się na szczyty list przebojów, długo walczył o swoją pozycję. Piosenkarz zadebiutował bowiem na polskiej scenie muzycznej już w 2002 roku, kiedy to zgłosił się do drugiej edycji cieszącego się wielką popularnością w tamtych czasach programu Idol. Dzięki głosom publiczności artysta pokonał konkurencję i wygrał show, a w 2004 zaprezentował światu swój debiutancki krążek Pistolet. Na kolejną płytę Krzysztofa fani jego talentu musieli czekać aż 9 lat. W międzyczasie styl wokalisty mocno ewoluował.

Sonda
Słuchasz muzyki Krzysztofa Zalewskiego?

Tak zmieniał się Krzysztof Zalewski

Dziś autor hitu Miłość, miłość jest jednym z najbardziej pożądanych mężczyzn w show-biznesie. Mało kto jednak pamięta o tym, że na przestrzeni lat Krzysztof Zalewski decydował się na zaskakujące zmiany swojego wizerunku. Poniżej przypominamy te najbardziej spektakularne.

Nowy singiel Lanberry to dopiero początek!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze