Mężczyźni spod tych znaków zodiaku najczęściej kłamią!

2020-06-01 14:52 Patrycja Obarowska
mężczyzna
Autor: EAST NEWS

Znak zodiaku prawdę Ci powie! Już na ESKA.pl przygotowaliśmy dla was listę najbardziej nieszczerych znaków zodiaku, które z natury kłamią, jak z nut! Dobre kłamstewka i naciąganie prawdy leży w naturze wielu osób, ale teraz na pierwszy ogień idą panowie! Zobacz koniecznie, którzy mężczyźni kłamanie mają we krwi!

Drobne kłamstwa, kolorowanie prawdy z pewnością zdarzyło się każdemu z nas, jednak istnieją znaki zodiaku, które rzeczywistość zmieniają o wiele częściej niż jest to potrzebne! Już na ESKA.pl zdradzamy listę mężczyzn spod znaków zodiaku, którzy charakteryzują się częstym kłamaniem! To właśnie mężczyźni spod tych znaków zodiaków najczęściej kłamią, dlatego patrz komu ufasz i komu zdradzasz swoje sekrety! Te znaki zodiaków należą do tych najbardziej nieszczerych i skłonnych do fikcyjnych opowiadań! Wiadomo, że każdy z nas ma coś za uszami i niekiedy kłamie, ale okazuje się, że osoby spod konkretnych znaków zodiaku robią to zdecydowanie częściej niż inni. Czy to jest uwarunkowane ich charakterem? Na ESKA.pl pod lupę bierzemy mężczyzn, którzy według gwiazd kłamią jak z nut. Małe kłamstewko czy też nagięcie prawdy chyba zdarzyło się w życiu każdemu z nas, jednak to właśnie tym znakom zodiaku przychodzi to najłatwiej! 

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku najczęściej kłamią

Koziorożec
Mężczyźni spod tego znaku zawsze zostawiają wszystko na ostatnią chwilę, a więc wiele obiecują a mało robią! Biorą na siebie za dużo, ponieważ nie potrafią odmówić drugiej osobie, lecz później nie wywiązują się z obietnic, a tym samym kłamią wymyślając przeróżne wymówki.

Lew
Mężczyźni, których znak zodiaku to lew zawsze muszą być w centrum uwagi, a więc powiedzą wszystko, by zaimponować drugiej osobie, nawet jeśli ich historie są dalekie od prawdy.

Panna
Mężczyźni spod tego znaku zodiaku uwielbiają snuć niestworzone historie. Na co dzień ich życie jest spokojne i monotonne, a więc dodają do opowieści pikanterii i odrobiny wyobraźni.

Wodnik
Mężczyźni spod znaku Wodnik są odklejone od rzeczywistości i bardzo lubią prowokować. Kłamią i czekają na reakcje innych! Wodniki są świetnymi aktorami!

Horoskop urodzeniowy

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze