Messenger w wersji desktopowej już dostępny. Jak i skąd pobrać?

2020-04-03 19:25 MK
Messenger
Autor: Hollandse Hoogte / Jaap Arriens/EAST NEWS

Na ten dzień czekało wiele milionów użytkowników najpopularniejszego komunikatora od Facebooka, czyli Messengera. Po licznych zapowiedziach desktopowej wersji aplikacji, jest ona wreszcie dostępna do pobrania dla wszystkich. Co daje desktopowa wersja Messengera? Jak i skąd ją pobrać? Czy jest bezpłatna? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie na ESKA.pl.

Messenger - wersja desktopowa jest już dostępna do pobrania! Zarządzający serwisem Facebook regularnie wprowadzają zmiany, mające ułatwić użytkownikom korzystanie z podlegających mu aplikacjom. Messenger to bez wątpienia najpopularniejszy w wielu krajach komunikator. Za jego pośrednictwem, użytkownicy mogą wysyłać wiadomości tekstowe, głosowe, GIF-y czy też nawiązywać wideokonferencje, również w grupach. Do tej pory, w przypadku komputerów i laptopów, z Messengera można było skorzystać jedynie poprzez Facebooka. Teraz specjaliści wprowadzili desktopową wersję komunikatora.

Messenger w wersji na Windowsa i MacOS to spełnienie marzeń dla wielu milionów użytkowników. Pierwsza z zapowiedzi pojawiła się w 2018 roku. Internauci chwalą sobie wersje desktopowe, bowiem mogą z nich korzystać w taki sam sposób, co z aplikacji pobranych na urządzenia mobilne. Jeśli również chcielibyście pobrać Messengera w nowej wersji, na ESKA.pl dowiecie się, gdzie i jak to zrobić.

Imprezy masowe odwołane 2020 - LISTA koncertów i wydarzeń

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Messenger - wersja desktopowa. Jak pobrać?

Jak poinformowali przedstawiciele serwisu, do stworzenia wersji desktopowej Messengera zachęcił ich znaczny wzrost aktywności użytkowników, związany z panującą na świecie pandemią koronawirusa. Podobnie do Messengera na smartfony, aplikacja jest bezpłatna. Komunikatora w wersji na komputery z systemem operacyjnym Windows można pobrać ze sklepu Microsoft Store, natomiast w wersji na komputery Mac - ze sklepu Mac App Store. Co zapewne ucieszy wielu użytkowników, desktopowa wersja Messengera synchronizuje się z urządzeniami mobilnymi i wyświetla powiadomienia o otrzymanych wiadomościach.

Najnowsze