Messenger

i

Autor: Hollandse Hoogte / Jaap Arriens/EAST NEWS

Messenger nie działa 10.12.2020 - awaria: brak połączenia z internetem. Co się stało?

2020-12-10 13:31

Facebook Messenger nie działa! Nie możesz wysłać wiadomości na Messengerze do swojego znajomego? Kółeczko wciąż się kręci, a po chwili wyskakuje czerwony błąd? Co się stało i do kiedy potrwa awaria, która rozdrażniła użytkowników? Więcej wyjaśnień na ESKA.pl!

Messenger nie działa - co się stało i do kiedy awaria? Dlaczego nie działa popularna aplikacja i nie można wysłać wiadomości? Takie pytania na pewno nurtują niejednego internautę, który napotkał ten problem. Facebook przestał sprawnie działać, co bardzo rozdrażniło większość użytkowników. Komunikacja internetowa została przerwana i wszyscy zastanawiają się, jak długo nie będą mogli wysłać wiadomości do swoich znajomych. Messenger na Facebooku jest jednym z najbardziej popularnych komunikatorów internetowych, jednak dokładnie 10 grudnia 2020 roku od godziny 10:00 rano nie działa w sposób sprawy. Większość użytkowników zastanawia się, jak długo potrwa obecna awaria, szczególnie młodsze pokolenie, które nagle straciło łączność ze światem. Jak długo potrwa awaria i co się dokładnie stało? Więcej wyjaśnień na ten temat znajdziecie poniżej. 

Sonda
Messenger - czy używasz tego komunikatora?

Messenger nie działa - co się stało? 

Messenger ponownie zawieszony. Co się stało i jak długo potrwa awaria? Jeśli nie możesz wysłać wiadomości na Messengerze, to najprawdopodobniej w tym czasie trwają problemy techniczne, które mogą być spowodowana zmianami. Z pewnością niebawem wszystko wróci do normy. Messenger zepsuł się dokładnie 10 grudnia 2020 i nie działa od godziny 10:00 rano. Będziemy aktualizować wam na bieżąco zmiany, jakie pojawią się na komunikatorze! Być może chwilowo niedziałający komunikator jest oznaką wprowadzanych zmian, które po dłuższym czasie ucieszą większość użytkowników. 

[AKTUALIZACJA]

Messenger wciąż nie działa! Od godziny 13:30 komunikator nadal nie został naprawiony, co wciąż denerwuje większość użytkowników. Z tego powodu powstał nawet hasztag na Twitterze #messengerisoverparty, pod którym internauci komentują obecną sytuację. 

Aplikacje na telefon, które musi mieć każdy influencer
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE