Męskie granie 2024

i

Autor: Facebook Męskie Granie

Męskie Granie 2024

Męskie Granie 2024 - premiera hymnu później niż zakładano. Kiedy usłyszymy singiel od Darii Zawiałow, Mroza i Braci Kacperczyk?

2024-06-06 13:01

Męskie Granie to jedno z największych wydarzeń muzycznych w kraju. Na kilku scenach, w wielu miastach, zaprezentują się największe gwiazdy polskiej muzyki. Męskie Granie 2024 wystartuje już 28 czerwca. Każdej edycji towarzyszy oryginalny singiel, który nie tylko służy promocji wydarzenia, ale również spaja je w jedną całość. Męskie Granie opublikowało nową datę premiery tegorocznego hymnu. Kiedy usłyszymy zapowiadany utwór?

Sponsorowane przez markę Żywiec Męskie Granie jest razem z fanami w trasie już od 15 lat. Przez ten czas wokół projektu zbudowała się prawdziwa społeczność złożona z uczestników, artystów i ludzi pracujących nad stworzeniem wydarzenia, które od lat kształtuje muzyczny krajobraz Polski. To na scenach Męskiego Grania zadebiutowało wielu cieszących się obecnie wielką popularnością artystów. To tam narodził się trend na nieoczywiste muzyczne połączenia i zderzenia muzyków reprezentujących często odmienne artystycznie bieguny. Jest jednak coś, co spaja tę różnorodność w jedną całość. Każda edycja Męskiego Grania posiada swój hymn. Na Męskim Graniu 2024 nie mogło być inaczej! Sęk w tym, że musi być on dopieszczony, dopracowany i dopięty na ostatni guzik. Męskie Granie opublikowało na swoim Facebooku i Instagramie informację, że w związku z pracami nad utworem, data jego premiery została przełożona. Kiedy fani Męskiego Grania usłyszą nowy singiel? Odpowiadamy!

Męskie Granie 2024. To oni wystąpią podczas 15. edycji festiwalu

Męskie Granie 2024 - Nowa data premiery hymnu

Męskie Granie już od 15 lat wspiera polskich artystów, stanowiąc przestrzeń otwartą na wszystkie gatunki – od alternatywnego popu, przez hip-hop, muzykę elektroniczną, jazz aż po operę. Nie inaczej będzie podczas jubileuszowej edycji projektu, do którego zostali zaproszeni zarówno artyści od lat związani z Męskim Graniem, jak i absolutni debiutanci, których być może już za kilka lat usłyszymy w kolejnej Męskie Granie Orkiestrze. Tegoroczna audycja, jak każda inna, zostanie uświetniona osobliwym hymnem. Wyjątkowy singiel na Męskie Granie 2024 tworzą: Daria Zawiałow, Mrozu i bracia Kacperczyk. Na Facebooku i Instagramie Męskiego Grania pojawił się wpis, w którym poinformowano o nowej dacie premiery, wyjątkowego singla. Kiedy fani usłyszą hymn Męskiego Grania 2024? Okazuje się, że data oficjalnej premiery została ustalona na 11 czerwca i odbędzie się o godzinie 12:00. "Uwaga! Mamy dla Was prawdziwą bombę!Odkrywamy kolejne karty i już dziś prezentujemy tegoroczną Męskie Granie Orkiestrę! Przed Wami Daria Zawiałow, MROZU i KACPERCZYK! Niektórzy się domyślali, a my potwierdzamy na 100%! Wspólnie z artystami postaraliśmy się dla Was o super singiel i super teledysk, ale na ostatniej prostej okazało się, że potrzebujemy jeszcze chwili. Zapewniamy Was jednak, że jest na co czekać, a tegoroczna premiera wszystko Wam wynagrodzi! Zapiszcie więc w kalendarzu nową datę. NOWA DATA PREMIERY: 11.06, godz. 12.00" - czytamy w poście. Wszystko wskazuje na to, że fani muszą uzbroić się w cierpliwość.

Męskie Granie 2024 - kiedy i gdzie odbędą się koncerty? [DATY, MIASTA, BILETY]

Tego lata trasa festiwalowa Męskie Granie odwiedzi: Żywiec (28-29 czerwca, Amfiteatr Pod Grojcem), Szczecin (12-13 lipca, EPSD Aeroklub Szczeciński), Gdańsk (19-20 lipca, Polsat Plus Arena), Poznań (26-27 lipca, Park Cytadela), Wrocław (2-3 sierpnia, Pola Marsowe), Kraków (9-10 sierpnia, Muzeum Lotnictwa) i Warszawę (23-24 sierpnia, Fort Wola – Letnia Strefa Progresji). Podobnie jak w poprzednich latach koncerty będą odbywały się w piątki i soboty.

Mamy supermoce! - Męskie Granie 2023 w Esce Rock