Meek, Oh Why to objawienie roku? Płyta Zachód i singiel z Sarsą HITEM?

2019-11-26 12:52
Meek, Oh Why to objawienie roku? Płyta Zachód i singiel z Sarsą HITEM?
Autor: Meek, Oh Why? - Zachód / album cover art / Asfalt Records Meek, Oh Why to objawienie roku? Płyta Zachód i singiel z Sarsą HITEM?

Zachód - to krążek, który warto sprawdzić. Promuje go tytułowy singiel, w którym gościnnie pojawiła się gwiazda polskiej sceny muzycznej - Sarsa. Co trzeba wiedzieć o materiale, za który odpowiada Meek, Oh Why? Przekonajcie się i sprawdźcie najważniejsze informacje - na ESKA.pl

Zachód to trzeci, a zarazem najbardziej przełomowy album projektu Meek, Oh Why?. Futurystyczne synthowe brzmienie w połączeniu z intrygującą liryką i wyjątkową lekkością wokalną Mikołaja składa się na hipnotyczną całość, która w naszym odczuciu odkrywa nowe oblicze muzyki balansującej między hip-hopem, a popem alternatywnym. Album promuje teledysk do tytułowego singla w reżyserii Olgi Czyżykiewicz i zdjęciami Adama Romanowskiego w którym usłyszymy gościnnie Sarsę oraz trio Hyper Son.

Inspiracją do stworzenia identyfikacji towarzyszącej albumowi Zachód był termin: włoska moda męska lat 40. i 50. Za przeniesienie estetyki wydawniczej znanej z magazynów fashion na wersję fizyczną Limitowanej Edycji Specjalnej odpowiada Gosia Stolińska. Czarno-białe fotografie Meek, Oh Why? autorstwa Alicji Kozak stanowią klamrę, która spina cały projekt w spójną całość.

Zachód - piosenki z płyty

Wydanie fizyczne w Limitowanej Edycji Specjalnej jest już dostępne na stronie www.asfaltshop.pl, natomiast o 15:37 - godzinie w której zachodzi słońce pojawi się stacjonarnie na półkach Asfalt Coffee & Vinyl na ulicy Tamka 37 w Warszawie. Płytę Zachód możecie nabyć też w Empikach na terenie całej Polski!

Oto wszystkie piosenki z płyty:

 1. Eurobiznes (intro)
 2. Billy Bounce
 3. Nów
 4. Zachód (feat. SARSA, Hyper Son)
 5. Noc
 6. Skit
 7. Dżentelmen
 8. Papierowa Rocznica
 9. 2.0
 10. 2%
 11. Przezroczysty (outro)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze