Mecz PORTUGALIA - MAROKO 2018 SKRÓT, BRAMKI, WYNIK, KTO STRZELIŁ

Autor: fot. AP Photo/Francisco Seco / APTOPIX / EAST NEWS Mecz PORTUGALIA - MAROKO 2018 SKRÓT, BRAMKI, WYNIK, KTO STRZELIŁ

Mecz PORTUGALIA - MAROKO 2018: SKRÓT, BRAMKI, WYNIK, KTO STRZELIŁ

2018-06-20 17:59

Co działo się podczas meczu Portugalia - Maroko? Skrót pojedynku i szczegółowe informacje serwujemy na ESKA.pl!

Portugalia - Maroko 2018 - skrót, bramki, wynik, kto strzelił - te informacje najbardziej interesują kibiców. Z myślą o wszystkich, którzy nie mogą oglądać meczu Portugalia Maroko na żywo, podajemy je na ESKA.pl. Mecz 20 czerwca z trybun stadionu w Łużnikach ogląda komplet publiczności. Nic dziwnego, Portugalia po świetnym meczu z Hiszpanią pokazała, że jest faworytem do zwycięstwa.

Portugalia - Maroko 2018 - wynik, kto strzelił

Wynik meczu Portugalia - Maroko zakończył się wynikiem 1:0. Bramkę w 4 minucie strzelił Cristiano Ronaldo. Maroko tym samym nie ma już szans na wyjście z grupy.

Portugalia - Maroko 2018 - SKRÓT, BRAMKI

Maroko od pierwszych minut zaczęło agresywnie i dynamicznie. Atakowali, byli częściej przy piłce, jednak to Portugalia strzeliła pierwsza bramkę. Piłka dośrodkowana w pole karne z rzutu rożnego trafiła na głowę Cristiano Ronaldo, a ten idealnie skierował futbolówkę obok bramkarza. Maroko wyglądało w tym spotkaniu nieco lepiej niż Portugalia. Stwarzali sobie więcej groźnych sytuacji. Brakowało im jednak dokładności w wykończeniu akcji.

Portugalia 1-0 Maroko (4' Cristiano Ronaldo)

Mundial 2018 - GRUPY, MECZE, TERMINARZ, TABELA, WYNIKI

Autor: brak danych

Mundial 2018 - grupy, mecze, terminarz w jednym miejscu! Z myślą o wszystkich kibicach podrzucamy również najważniejszą informację, czyli wyniki meczów na mundialu 2018! Dla nas najbardziej ekscytujące będzie grupa H i mecze Polski. Nasza reprezent