Mecz Polska - Rumunia 2017: SKRÓT VIDEO, BRAMKI, WYNIK, KTO STRZELIŁ

Autor: fot. EAST NEWS Mecz Polska - Rumunia 2017: SKRÓT VIDEO, BRAMKI, WYNIK, KTO STRZELIŁ

2017-06-11 12:49

Mecz Polska - Rumunia na żywo od pierwszych minut rozgrzewał wszystkich kibiców. Co działo się na murawie? Jak przebiegało spotkanie? Sprawdźcie, bo relację z PGE Narodowego podrzucamy na ESKA.pl

Mecz Polska - Rumunia 10.06.2017 - SKRÓT, BRAMKI, WYNIK, KTO STRZELIŁ to wszystko znajdziecie w jednym miejscu! Polska Rumunia na żywo z trybun Narodowego oglądało ponad 58 tysięcy osób. Do 70 minuty Polacy pokazali, kto dyktuje warunki gry. Później było nerwowo i Rumuni stwarzali groźne sytuacje. Najbardziej aktywnym piłkarzem był Kamil Grosicki. Zdobywcą trzech bramek jest Robert Lewandowski!

Polska - Rumunia 10.06.2017 - WYNIK, KTO STRZELIŁ

Polska 3:1 Rumunia - wynik meczu po 90 minutach! Trzy bramki zdobył Robert Lewandowski (29' karny, 57' po główce z rzutu rożnego, 62' karny). Lewy ma na koncie 46 goli w karierze dla reprezentacji Polski, 19 na PGE Narodowym i 11 w 6 meczach eliminacyjnych do MŚ Rosja 2018! W 76 minucie piłka uderzona z dystansu odbiła się od Pazdana i trafiła do naszej bramki.Jedną nogą jesteśmy na Mistrzostwach Świata Rosja 2018!

Polska - Rumunia 10 czerwca 2017 - SKRÓT, BRAMKI, VIDEO

Polska - Rumunia 10 czerwca 2017: WYNIK meczu przesądzony!

Autor: brak danych

Polska - Rumunia: mecz 10 czerwca 2017 da nam powody do radości i świętowania! Skąd ta pewność? Wynik meczu Polska Rumunia 10.06.2017 jest przesądzony, a dowody na to podrzucamy na ESKA.pl.