Mecz NIEMCY - SZWECJA 2018: SKRÓT, BRAMKI, WYNIK, KTO STRZELIŁ

Autor: fot. Alexander Vilf / Sputnik / EAST NEWS Mecz NIEMCY - SZWECJA 2018: SKRÓT, BRAMKI, WYNIK, KTO STRZELIŁ

2018-06-24 0:06

Co działo się w meczu Niemcy - Szwecja 23.06.2018? Jak wyglądał przebieg spotkania prowadzonego przez polskiego arbitra? Jaki jest wynik i czy Niemcy mają szansę grać w fazie pucharowej? Skrót i szczegółowe informacje - na ESKA.pl!

Niemcy - Szwecja 2018: skrót, bramki, wynik, kto strzelił - te informacje ciekawią wielu kibiców. Szczególnie tych, którzy nie mogli oglądać meczu Niemcy Szwecja na żywo albo chcą przypomnieć sobie ten pojedynek. Skrót mundialu, a dokładniej najciekawszego pojedynku w sobotę podrzucamy na ESKA.pl. Mecz Niemcy Szwecja 23.06.2018 odbędzie się na Stadionie Olimpijskim w Soczi, a poprowadzi go polska ekipa sędziowska z Szymonem Marciniakiem na czele!

Niemcy - Szwecja 2018: MEMY i ŚMIESZNE OBRAZKI po meczu na MŚ 2018

Niemcy Szwecja 2018: wynik, kto strzelił

Wynik meczu Niemcy 2-1 Szwecja (48' Reus, 90'+5 Kroos - 32' Toivonen).

Mecz Niemcy - Szwecja 2018: skrót

Co się dzieje na boisku? Jak wygląda przebieg spotkania? Kto stworzył sobie groźną sytuację? Z myślą o osobach, którym zacina się Niemcy - Szwecja stream online relację tekstową podrzucamy w tym miejscu.

Pierwsza połowa: Już na początku spotkania nie obyło się bez kontrowersji. Piłkarz Szwecji biegnąc sam na sam z bramkarzem Niemiec wywrócił się w polu karnym. Cały zespół domagał się rzutu karnego, ale Szymon Marciniak był niewzruszony. Ciężko jednogłośnie ocenić czy faktycznie Szwedom należała się 'jedenastka'. Piłkarze Niemiec po 30 minutach mieli przewagę posiadania piłki - 70%-30%. Rozgrywają szybko, zostawiają mało miejsca swoim rywalom, ale i tak są nieskuteczni. Statystyka nie gra, bo w 32 minucie bramkę na 0:1 dla Szwecji strzelił Toivonen! Niemcy sensacyjnie jedną nogą poza burtą Mundialu 2018! Joachim Loew zdecydował się na ostateczny wariant. Cały zespół zaczął atakować, a bramki Manuela Neuera strzeże tylko dwóch obrońców. Szwecja za to w obronie postawiła tzw. autobus. Są nieustępliwi, agresywni i skutecznie biegają odzyskując piłkę.

Mundial 2018 - GRUPY, MECZE, TERMINARZ, TABELA, WYNIKI

Drugą połowę rozpoczęła reprezentacja Niemiec. Od pierwszych minut ruszyli do ataku, co przyniosło w końcu skutek. Bramkę na wyrównanie w 48 minucie strzelił Reus. Cały mecz to nasi zachodni sąsiedzi atakowali, ale wszystkie akcje były bezskuteczne. W 80 minucie drugą żółtą i w efekcie czerwoną kartkę otrzymał Boateng. Joachim Loew zareagował na tę sytuację zmieniając obrońcę na napastnika. Ponad 90 minut nacierania na szwedzką bramkę przyniosło skutek w 4 minucie doliczonego czasu gry. Świetnym strzałem z rzutu wolnego popisał się Toni Kroos, który przywrócił Niemców do gry!

Niemcy - Szwecja 2018: skrót video, bramki

Reprezentacja Niemiec musi wygrać, by liczyć się w walce o awans do fazy pucharowej. W przypadku porażki sensacyjnie odpadną na etapie fazy grupowej. Skrót video meczu Niemcy Szwecja 2018 znajdziecie w tym miejscu, na stronie TVP Sport oraz kanale FIFA TV na YouTube.

Niemcy - Szwecja 0:1 (32' Toivonen)

Szymon Marciniak powinien podyktować rzut karny?

Niemcy 1-1 Szwecja (48' Reus)

Niemcy 2-1 Szwecja (Kroos)