Matura 2018: odliczanie. Ile dni do egzaminu dojrzałości?

i

Autor: Bartosz Krupa/East News Matura

Matura 2018: odliczanie. Ile zostało czasu do egzaminu dojrzałości?

2018-04-23 18:12

Matura 2018: odliczanie. Ile dni do egzaminu dojrzałości pozostało? Zobacz, jak dużo czasu masz jeszcze na powtórki!

Matura 2018: odliczanie do pierwszego egzaminu najwyższy czas zacząć! Koniec kwietnia to ostateczny termin na jakiekolwiek powtórki. Oczywiście, najlepiej, gdyby każdy maturzysta miał już wtedy cały materiał w jednym palcu, ale dobrze wiemy, że bywa z tym różnie. Kiedy dokładnie zaczynają się egzaminy i ile czasu zostało do pierwszej Matury? Odliczamy!

Matura 2018: odliczanie. Ile czasu zostało?

Okres egzaminu dojrzałości to dla wszystkich absolwentów szkół ponadgimnazjalnych jeden z najbardziej stresujących momentów w życiu. Od tego, jak zdamy Maturę, zależy przecież, na jakie studia się dostaniemy i jak będzie wyglądać nasze przyszłe życie. Ostatni tydzień kwietnia i sam początek maja to już naprawdę najwyższy czas na kończenie przygotowań i powtarzania materiału. Pierwszy egzamin, z języka polskiego, odbędzie się bowiem już 4 maja. Jeśli jednak jest jeszcze coś, co chcielibyście odświeżyć sobie na ostatnią chwilę, zobaczcie, ile czasu jeszcze zostało!

Matura 2018: przecieki, zagadnienia. Co może być na egzaminie?

Autor: brak danych

  Matura 2018: przecieki, zagadnienia. Co będzie w tym roku na egzaminie? Sprawdź, jakich pytań mogą spodziewać się maturzyści! Do jednego z najważniejszych egzaminów zostało już bardzo niewiele czasu. Jeśli więc myślisz o błyskawicznej powtórce materiału, przeko

  • 23 kwietnia zaczyna się ostatni tydzień roku szkolnego dla maturzystów. Od tego czasu do pierwszego egzaminu pozostało 11 dni.
  • 27 kwietnia maturzyści obchodzą zakończenie roku szkolnego. Odtąd do pierwszego egzaminu mają już tylko 7 dni.
  • 1 maja wszyscy szczęśliwcy rozpoczynają majówkę. Maturzyści wtedy odliczają czas - do matury z polskiego już tylko 3 dni!
  • 3 maja oficjalnie powtarzanie można już sobie odpuścić. Jeśli widzicie ten dzień na kalendarzu, oznacza to, że matura już jutro!