Matura 2018: odliczanie. Ile zostało czasu do egzaminu dojrzałości?

2018-04-23 18:12
Matura 2018: odliczanie. Ile dni do egzaminu dojrzałości?
Autor: Bartosz Krupa/East News Matura

Matura 2018: odliczanie. Ile dni do egzaminu dojrzałości pozostało? Zobacz, jak dużo czasu masz jeszcze na powtórki!

Matura 2018: odliczanie do pierwszego egzaminu najwyższy czas zacząć! Koniec kwietnia to ostateczny termin na jakiekolwiek powtórki. Oczywiście, najlepiej, gdyby każdy maturzysta miał już wtedy cały materiał w jednym palcu, ale dobrze wiemy, że bywa z tym różnie. Kiedy dokładnie zaczynają się egzaminy i ile czasu zostało do pierwszej Matury? Odliczamy!

Matura 2018: odliczanie. Ile czasu zostało?

Okres egzaminu dojrzałości to dla wszystkich absolwentów szkół ponadgimnazjalnych jeden z najbardziej stresujących momentów w życiu. Od tego, jak zdamy Maturę, zależy przecież, na jakie studia się dostaniemy i jak będzie wyglądać nasze przyszłe życie. Ostatni tydzień kwietnia i sam początek maja to już naprawdę najwyższy czas na kończenie przygotowań i powtarzania materiału. Pierwszy egzamin, z języka polskiego, odbędzie się bowiem już 4 maja. Jeśli jednak jest jeszcze coś, co chcielibyście odświeżyć sobie na ostatnią chwilę, zobaczcie, ile czasu jeszcze zostało!

Matura 2018: przecieki, zagadnienia. Co może być na egzaminie?

Autor: brak danych

  Matura 2018: przecieki, zagadnienia. Co będzie w tym roku na egzaminie? Sprawdź, jakich pytań mogą spodziewać się maturzyści! Do jednego z najważniejszych egzaminów zostało już bardzo niewiele czasu. Jeśli więc myślisz o błyskawicznej powtórce materiału, przeko

  • 23 kwietnia zaczyna się ostatni tydzień roku szkolnego dla maturzystów. Od tego czasu do pierwszego egzaminu pozostało 11 dni.
  • 27 kwietnia maturzyści obchodzą zakończenie roku szkolnego. Odtąd do pierwszego egzaminu mają już tylko 7 dni.
  • 1 maja wszyscy szczęśliwcy rozpoczynają majówkę. Maturzyści wtedy odliczają czas - do matury z polskiego już tylko 3 dni!
  • 3 maja oficjalnie powtarzanie można już sobie odpuścić. Jeśli widzicie ten dzień na kalendarzu, oznacza to, że matura już jutro!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze