Matheo: Popek ma mocne parcie! Wideo wywiad na ESKA.pl!

2016-03-11 22:29
Matheo Rootzmans wywiad
Autor: fot. archiwum Piotr Świderski Matheo: Popek ma mocne parcie! Wideo wywiad na ESKA.pl!

Matheo - czyli jeden z najpopularniejszych polskich producentów wraz z wokalistą zespołu Rootzmans, Piotrem Świderskim - odpowiedzieli na pytania w wideo wywiadzie na ESKA.pl! Sprawdźcie już teraz!

Król Albanii to album, który w niespełna tydzień po premierze pokrył się złotem! Nad brzmieniem krążka czuwał Matheo, który wraz z Piotrem Świderskim odpowiedział na pytania, podczas wideo wywiadu na ESKA.pl. To właśnie z tego wydawnictwa pochodzi hit Wodospady, Różni nas wiele czy Każdy z nas! Oprócz tych utworów na krążku znajdziemy 12 innych - wysokiej jakości produkcji. Zastanawiacie się, jak Matheo poznał się z Popkiem? Jaki tak naprawdę jest Popek? Jak narodziła się koncepcja

>>> Bilety na Koncert RIHANNY w Polsce – wygraj bilety!

Matheo - Szopen Rapu autorem wielkiego sukcesu

Mateusz Schmidt, znany jako Matheo to jeden z najpopularniejszych i najbardziej uznanych producentów w Polsce. Podpisuje się pod sukcesem wielu polskich raperów. Oprócz tego nieustannie od kilku lat tworzy oprawę muzyczną KSW. Dokładnie 29 stycznia w regularnej sprzedaży pojawiła się nagrana z Popkiem - płyta "Król Albanii". Krążek w bardzo krótkim czasie doczekał się pozytywnych recenzji, które ostatecznie przełożyły się na jego znakomitą sprzedaż. W tydzień od premiery album osiągnął status Złotej Płyty!

W pierwszej części wywiadu: Matheo bardzo dokładnie opowiedział o współpracy z Popkiem. Rozmowę przeprowadził redaktor ESKA.pl - Rafał Wróblewski.

Piotr Świderski: robię to, co czuję

Rootzmans to doskonała dawka muzyki reggae, z wyjątkowymi przebojowymi tekstami oraz bogatym instrumentarium. Grupa zasłynęła z muzycznego show, a radiowy rozgłos zyskali za sprawą współpracy z Popkiem nad hitami: "Różni nas wiele", czy "Każdy z nas". Jak zareagowali na wieść o tym, że jest szansa nagrać utwór z raperem? W drugiej części tajniki ich współpracy zdradza wokalista zespołu, Piotr Świderski! Oprócz tego muzyk - przygotował niespodziankę - specjalnie dla czytelników ESKA.pl!

Matheo opowiedział również o tym, jaka według niego powinna być polska muzyka hip-hopowa. Sprawdźcie!

>>> Honorata Skarbek nie będzie tworzyć ładnych piosenek na Eurowizję. Wywiad wideo na ESKA.pl!

RW

Najnowsze