Mateusz Murański zrobił to przed śmiercią. Ten gest poruszy największych twardzieli!

i

Autor: FAME MMA / screen z Instagrama: bombascarface2.0 Mateusz Murański zrobił to przed śmiercią. Ten gest poruszy największych twardzieli!

Mateusz Murański zrobił to przed śmiercią. Jego gest poruszy największych twardzieli!

2023-03-01 9:44

Mateusz Murański w świecie freak-fightów i Mateusz Murański w życiu prywatnym - to jedna osoba o dwóch różnych twarzach i obliczach. Jego znajomi potwierdzają, że prywatnie był bardzo uśmiechniętym chłopakiem, chcącym pokoju, sprawiedliwości, który uwielbiał dzielić się dobrem z innymi. "Młody Muran" chętnie pomagał potrzebującym, włączając się w akcje charytatywne. Jego kolega właśnie ujawnił, jaki gest wykonał tuż przed samą śmiercią!

Spis treści

  1. Mateusz Murański - piękny gest przed śmiercią
  2. Mateusz Murański nie żyje

Mateusz Murański miał dobre serce, o czym wielokrotnie mogli się przekonać założyciele zbiórek charytatywnych. Chętnie wysyłał pieniądze, wspierał daną aukcję, a przy tym wszystkim nie robił wokół tego wielkiego szumu. Nie chciał być postrzegany, jako gwiazda, która wybija się na pomocy innym. Pomagał i się tym nie chwalił. Nie tylko o wsparcie finansowe chodzi. Wiele osób po jego śmierci podzieliło się filmikami, na których młody aktor dzieli się z osobą potrzebującą dobrym słowem i uśmiechem. Często może być to wręcz motywujące i pozytywnie działające na osobę, która pokonuje chorobę. Teraz dowiedzieliśmy się, co ujawnił jego kolega, że Mateusz Murański przed śmiercią zdecydował się na szlachetny gest.

Mateusz Murański walczył z POWAŻNĄ chorobą. Ten film potwierdził słowa jego ojca

Tak wyglądały ostatnie godziny życia Mateusza Murańskiego. Umówił się z ojcem

Mateusz Murański - piękny gest przed śmiercią

Mateusz Murański przed śmiercią przekazał ogromną sumę pieniędzy na leczenie chorego chłopca. Wszystko jednak zaczęło się od zakładu, jaki zawarł ze Scarfacem, podczas konferencji prasowej High League. "Młody Muran" był przekonany, że pokona swojego rywala i walka nie wyjdzie poza pierwszą rundę. Pewny swoich umiejętności zdecydował się postawić na szali swoją wypłatę za ten pojedynek, który ostatecznie przegrał. Honorowo wywiązał się z propozycji, którą sam zaproponował i nikomu o tym nie powiedział. Teraz ujawnił to jego przeciwnik za pośrednictwem Instragama:

Chciałbym złożyć najgłębsze wyrazy współczucia rodzinie Ś.P. Mateusza Murańskiego. Przede wszystkim jego tacie, mamie i kobiecie. Mateusz był honorowym i dobrodusznym człowiekiem. Po naszej walce napisał do mnie na Instagramie, żebym wskazał cel charytatywny, na który przekaże pieniądze dotyczące naszego zakładu. Tak zrobiłem!

- napisał Scarface. Dodał, że chodziło o naprawdę dużą kwotę:

Mateusz przelał ogromną sumę na leczenie sześcioletniego chłopca, zmagającego się z bardzo ciężką chorobą serca. Nie informowaliśmy o tym nikogo ze względu na rodzinę chłopca, ale po tej sytuacji uważam, że każdy powinien o tym wiedzieć". 

Scarface zaapelował również, by każdy zapamiętał go po czynach prawdziwych, a nie po show, jakie robili w internecie.

Jacek Murański przerwał milczenie po śmierci Mateusza. Mocne i wzruszające słowa

Mateusz Murański nie żyje

8 lutego 2023 pojawiła się smutna informacja o tym, że Mateusz Murański nie żyje. Bardzo przykra wiadomość o śmierci aktora i gwieździe freak-fightów zasmuciła dosłownie wszystkich, którzy mieli z nim do czynienia. Ciało młodego aktora i sportowca zostało znalezione w jego mieszkaniu, przez jego ojca. Wyniki sekcji zwłok będą znane najpóźniej na koniec wakacji. W żołądku Młodego Murana, jak przekazał Jacek Murański nie znaleziono lekarstw. Mateusz Murański miał zaledwie 28 lat.

Mateusz Murański - kiedy i gdzie pogrzeb? Co z pogrzebem Mateusza Murańskiego?

Muzycy, którzy odeszli za wcześnie... (Avicii, Chada, XXXtentacion, Big Scythe) | ESKA XD - Ale to już było! #58
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE