Mateusz Murański nie żyje. Przyczyny śmierci

i

Autor: Akpa

Mateusz Murański nie żyje. Co się stało? Jaka jest przyczyna śmierci?

2023-02-10 11:25

8 lutego 2023 roku świat obiegła przykra informacja. Zawodnik Fame MMA oraz High League został znaleziony martwy w mieszkaniu. Mateusz Murański miał zaledwie 29 lat. Ta wiadomość została potwierdzona przez prokuraturę w Gdańsku.

Gwiazdor serialu Lombard oraz kultowa postać z uniwersum freak-fightów nie żyje. Mateusz Murański został znaleziony martwy w mieszkaniu. Miał zaledwie 29 lat. Wiadomość o jego śmierci została potwierdzona przez Super Express. Jak donosi rzecznik prokuratury okręgowej w Gdańsku - Grażyna Wawryniuk - o zajściu poinformował członek rodziny zawodnika Fame MMA i High League. Osoba ta nie mogła dodzwonić się do mężczyzny. Była to nagła i niespodziewana sytuacja. Wstępne przyczyny śmierci poznaliśmy 10 lutego 2023. Na miejscu zjawiła się policja oraz biegły. Po przeprowadzonych oględzinach wiadomo, że był to zgon bez udziału osób trzecich.

Mateusz Murański - przyczyny śmierci

Wstępne przyczyny śmierci Mateusza Murańskiego poznaliśmy 10 lutego 2023. Z ustaleń Super Expressu wynika, że aktor miał obrzęk płuc oraz podwyższoną temperaturę ciała. Było to spowodowane zatruciem lekami lub środkami odurzającymi. Mężczyzna zmarł około 6 godzin przed znalezieniem ciała.

Mateusz Murański nie żyje. Śmierć gwiazdy freak fightów wywołuje łzy

Muzycy, którzy odeszli za wcześnie... (Avicii, Chada, XXXtentacion, Big Scythe) | ESKA XD - Ale to już było! #58

O zgonie poinformował członek rodziny, który nie mógł się dodzwonić. Na miejsce zdarzenia pojechali funkcjonariusze i znaleźli ciało, wykonano czynności m.in. oględziny z udziałem biegłego, potwierdzono zgon bez udziału osób trzecich - zdradziła rzecznik prokuratury gdańskiej Super Expressowi.

W dniu dzisiejszym pojawiło się zgłoszenie ujawnienia zwłok w mieszkaniu. Zwłoki zostały ujawnione przez członka rodziny mężczyzny, który nie mógł się z nim skontaktować. Zaniepokojony pojechał do mieszkania - skomentowała rzecznik prokuratury dla WP Sportowe Fakty.

Mateusz Murański - kim był?

Mateusz Murański był kultową postacią w świecie freak-fightów. Zapewne miał przed sobą jeszcze wiele występów w oktagonie. Jego ostatnia walka miała miejsce na High League 5. Karierę medialną zaczął od występu w Lombardzie. To dzięki niemu zrobiło się o nim głośno. Jeszcze niedawno pisał, że spełnił swoje marzenie i za jakiś czas pojawi się na gali rozdania Oscarów. Niestety aktor nie dożył tego wydarzenia.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE