Mateusz i Nicole

i

Autor: materiały prasowe

love island 9

Mateusz i Nicole wylecieli z Love Island 9. Teraz zdradzili prawdę o swojej relacji!

2024-04-19 16:10

Mateusz i Nicole mocno namieszali w programie "Love Island", za co musieli opuścić wyspę miłości. Na jaw wyszło bowiem, że nie tylko znali się wcześniej, ale również mieli umówić, że przejdą przez format jako para. Uczestnik formatu wyjawił, jakie relacje łączą go aktualnie ze znaną z "Natsu World" influencerką.

Czy Mateusz i Nicole z "Love Island 9" są razem? Uczestnik formatu wyjawił całą prawdę. Finał 9. edycji programu już za nami, jednak emocje, jak widać, jeszcze nie opadły. Bez wątpienia szczególnie dużo zamieszania w życiu wyspiątek narobili Mateusz i Nicole. Uczestnicy zostali wyrzuceni z wyspy miłości za złamanie regulaminu. Jak poinformowała prowadząca show Karolina Gilon, para nie tylko znała się przed programem, co właściwie nie było żadną tajemnicą, ale Nicole i Mateusz mieli też umówić się wcześniej, że przejdą przez program razem, aż do finału. To szczególnie mocno rozczarowało Oliwię, z którą Mateusz budował relację przed wejściem Nicole. Dziewczyna poczuła się oszukana i uznała, że wyspiarz był z nią tylko "na przeczekanie". Równie mocno rozgoryczeni byli widzowie "Love Island". Po kilku tygodniach od zajścia Mateusz zdradził, co sądzi o zachowaniu Oliwii, a także wyznał, jakie ma dziś relacje z Nicole. Czy są parą? Padła konkretna odpowiedź!

Nicole i Mateusz znali się przed programem! Poszli na całość w "Love Island 9"

Ramówka Polsatu Karolina Gilon Wywiad Eska

Czy Nicole i Mateusz są razem?

Nicole i Mateusz, jak informowaliśmy, poznali się na planie jeden z odcinków GOATS. Jak zapewnia Mateusz, wówczas nic między nimi nie kliknęło. Dziewczyna wręcz miała mu się nie spodobać.

Finally - coś, czego nigdzie indziej niestety nie usłyszycie. Zacznijmy od początku, po kolei. Odcinek GOATS wyszedł 24 lutego 2024 - nagrywany był jakoś z końcem stycznia/początkiem lutego, nie znaliśmy się wcześniej, nie mieliśmy pojęcia o swoim istnieniu. Sytuacja wtedy wyglądała tak, że Nicole niekoniecznie wpadła mi w oko z tymi blond warkoczami XD Co prawda była ciekawą osobą, ale przed nią miałem jedynie rozmowę z Dominiką, z którą się sparowałem i chciałem poznać też inne osoby. W życiu łącznie widzieliśmy się dwa razy, rozmawialiśmy i nasza relacja w żaden sposób nie klarowała się w stronę związku, było to stricte kumpelskie. Nie umawialiśmy na udawanie jakiejś pary, to było na zasadzie ''fajnie, że w programie będzie ktoś znajomy''. Przecież my tak naprawdę wchodząc do programu znaliśmy się ponad miesiąc XD - zapewnił.

Uczestnik "Love Island" zdradził też, czy tworzy z Nicole związek.

Rozwiewając już wszelkie wątpliwości, wszystko jest na jak najlepszej drodze, ale jeszcze nie jesteśmy oficjalnie parą i jeśli to się zmieni, na pewno się o tym dowiecie od nas - wyjaśnił.

Jeśli chodzi natomiast o Oliwię, to Mateusz nie widział tu przyszłości.

Byliśmy 1/2 dni, a ona już robiła mi dramy z dupy, najzwyczajniej nie widziałem sensu kontynuacji tej relacji. Wtedy, kiedy Nicola nie została wybrana przez Adriana, mogła przecież odpaść. Skąd ja miałem wiedzieć, że dostanie drugą szansę? A i tak wybrałem Oliwię. Teraz laska lata po wywiadach i gada, jak to nie powinienem jej przeprosić, że odebraliśmy jej szansę na miłość xd Chciałbym wam przypomnieć tylko, że miała ona pięć partnerów na wyspie i z żadnym nic nie pykło - podsumował.