Mateusz Fusiarz w Mam Talent 13. Kim jest uczestnik programu?

2021-09-25 12:17
Mateusz Fusiarz
Autor: Fot. Mirosław Sosnowski/Tvn

Emocje w Mam Talent sięgają zenitu. Widzowie po raz kolejny mogą oglądać zaskakujące występy zgłaszających się na castingi do programu uczestników. Jednym z nich jest Mateusz Fusiarz. Co wiemy o gwieździe 4. odcinka talent show?

13. edycja Mam Talent to kopalnia prawdziwych talentów. Chociaż program zadebiutował na antenie stacji TVN w 2008 roku, wciąż cieszy się niesłabnącą popularnością. Widzowie z zapartym tchem śledzą zmagania uczestników, którzy decydują się na pokazanie swoich zaskakujących umiejętności. Ich występy tradycyjnie oceniają jurorzy, tym razem w nieco odmienionym składzie. W jury 13. edycji Mam Talent zasiedli: Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak oraz debiutujący w tej roli Jan Kliment. Jednym z uczestników, który poddał się ich ocenie, jest Mateusz Fusiarz. Co o nim wiemy?

Mateusz Fusiarz w Mam Talent

Mateusz ma 25 lat i pochodzi z Łodzi. Do tej pory śpiewał głównie na ulicy. Wróżka wywróżyła mu sukces i wejście do show-biznesu w tym roku. Udział w programie z pewnością sprawi, że ta przepowiednia się spełni.

ESKA XD #032 - PRZYSIĘGA, KOBIECE SAMOCHODY, LEWANDOWSKI, DRAKE
Najnowsze