Mateusz Borek - żona, wzrost, majątek, wiek, kariera. Kim jest Mateusz Borek?

i

Autor: Artur Zawadzki/REPORTER / EAST NEWS Mateusz Borek - żona, wzrost, majątek, wiek, kariera. Kim jest Mateusz Borek?

Mateusz Borek - dzieci, żona, wzrost, majątek, wiek, kariera. Kim jest Mateusz Borek?

2023-07-14 13:32

Mateusz Borek wzbudza duże zainteresowanie wśród internautów. Dzieje się tak za sprawą tego, że komentuje mecze, pojawia się na galach sportowych, ale również prowadzi programy w Kanale Sportowym. Kim jest Mateusz Borek? Jeśli nie wiecie, to koniecznie nadróbcie zaległości i poznajcie popularnego dziennikarza już teraz.

Mateusz Borek - dzieciżona, wzrost, majątek, wiek, kariera, to wszystko interesuje internautów, którzy wpisują te frazy w wyszukiwarkę Google. Jeśli jeszcze nie wiecie, kim jest Mateusz Borek, to dobrze trafiliście, bo garść arcyważnych informacji na jego temat podrzucamy w tym miejscu. Mateusz Borek to postać ceniona, uwielbiana i ciesząca się dużym autorytetem w środowisku sportowym, ale nie tylko. Opinie dziennikarza biorą pod uwagę kibice, ale co najważniejsze również sportowcy, trenerzy i prezesi. Mateusz Borek ma ponad 25-letnie doświadczenie i dał się poznać głównie kibicom boksu, a także piłki nożnej. Teraz jest jedną z osób mających udziały w dobrze i nieustannie rozwijającym się projekcie Kanał Sportowy. W sezonie prowadzi tam program Misja Futbol, a także często zobaczyć go można w Hejt Parku. Mateusza Borka usłyszeliście w roli komentatora meczów na Mistrzostwach Świata w Katarze.

Mateusz Borek wyglądał inaczej. Kiedyś prosty chłopak z Dębicy, dziś topowa gwiazda

7 NAJWIĘKSZYCH HITÓW MUNDIALU - KATAR 2022 | ESKA XD - Ale to już było! #61
Sonda
Mateusz Borek to najlepszy komentator sportowy w Polsce?

Mateusz Borek - kim jest?

Mateusz Borek to ceniony dziennikarz i komentator sportowy, a także promotor bokserski. Został laureatem wielu nagród dla najlepszego komentatora sportowego. W 2020 roku nawiązał współpracę z TVP Sport. Wiele osób nie wie, ale Mateusz Borek w 2002 roku zagrał w filmie E=mc(kwadrat) w reżyserii Olafa Lubaszenki.

Mateusz Borek - syn, dzieci

Mateusz Borek ma syna Jakuba. Chłopiec w czerwcu 2022 roku obchodził 14. urodziny. Jest wielkim fanem piłki nożnej, a sam Mateusz Borek sporo dowiaduje się od swojego syna. 

Mateusz Borek - żona

Żona Mateusza Borka to piękna Joanną Chętnik-Borek. Para po ośmiu latach związku wzięła ślub w styczniu 2014 roku. Joanna Borek jest modelką, co często pokazuje za pośrednictwem instagramowego profilu. Wspólnie wychowują 14-letniego syna, Jakuba. Jak napisał Mateusz Borek: - Nasz Kuba urodził się podczas EURO 2008. Dziś, w dzień rozpoczęcia MŚ, kończy okrągłe 10 lat. Pokochał futbol i ma swojego idola. Nie wiem jaką drogę wybierze i co będzie w życiu robił. I na razie to jest nieszczególnie ważne. Najważniejsze , że ma pasję. Bo ludzie żyjący z pasją są po prostu szczęśliwi. Żyj z pasją Synku.

Mateusz Borek - wzrost

Ile wzrostu ma Mateusz Borek? Wiele osób, które nigdy nie widziały dziennikarza sportowego na żywo uważają go za bardzo wysokiego. Tymczasem "potężny Bór", jak żartują z Mateusza Borka internauci ma 182 centymetry wzrostu.

Mateusz Borek - majątek

Majątek Mateusza Borka to wielka tajemnica. Wiadomo, że po wielu latach pracy stać go, by wieść życie na wysokim poziomie. Dokładna kwota jego zarobków nie jest znana. Wszelkie umowy z reklamodawcami, umowy z telewizją i działalność w Kanale Sportowym, to kwestie, które pod kątem zarobków są wielką tajemnicą.

Mateusz Borek - wiek

Mateusz Borek urodził się 2 listopada 1973 roku w Dębicy. Oznacza to, że w 2022 roku obchodził 49. urodziny.