Mata przebił Quebonafide. Teraz nie ma sobie równych

2021-10-18 15:06
Mata
Autor: Kacper Kolenda/REPORTER

Mata to prawdziwy fenomen polskiej sceny muzycznej. Raper, który nie tak dawno zaprezentował swój album Młody Matczak, może pochwalić się kolejnym wielkim sukcesem. Artysta przebił Quebonafide i jest obecnie najpopularniejszym polskim raperem na Instagramie. Liczba obserwujących jego konta jest naprawdę duża!

Mata - Instagram rapera to miejsce, z którego fani najszybciej dowiadują się o jego kolejnych projektach. A tych w ostatnim czasie jest bardzo dużo! Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Mata zaprezentował swój drugi, długo wyczekiwany album Młody Matczak, z którego pochodzą takie hity jak Kiss cam (podryw roku), dzięki któremu raper, jako pierwszy artysta z Polski, znalazł się na globalnej liście Billboardu, Szmata oraz najnowszy Szafir, w teledysku do którego wystąpiła sama Anja Rubik. Wydaniu krążka towarzyszył największy koncert w historii polskiego rapu, a niedługo później Michał Matczak został ambasadorem popularnej na całym świecie sieci McDonald. Okazuje się, że zamieszanie, jakie Mata robi wokół swojej osoby, ma odzwierciedlenie w liczbie osób, które zaglądają na jego profile społecznościowe. 21-latek oficjalnie przegonił Quebonafide i jest obecnie najpopularniejszym polskim raperem na Instagramie.

Mata pokonał Quebonafide

Mało kto ze świata muzyki może pochwalić się milionem obserwujących na Instagramie. Michał Matczak ma ich już znacznie więcej! Do tej pory to Quebonafide wiódł prym, jeśli chodzi o liczbę followersów wśród polskich reprezentantów sceny hip-hopowej. Nowa płyta, historyczny koncert, współpraca ze światową marką - to wszystko znalazło swoje przełożenie w liczbie obserwujących profil Maty na Instagramie. Raper ma ich już więcej niż Quebo, a tym samym jest najpopularniejszym raperem na Insta. Gratulacje!

Smolasty jakiego nie znacie. Szczery wywiad w ESKA Live ujawnia tajemnice rapera
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze