Marzenie Roksany Węgiel właśnie się spełniło! Wcale nie chodzi o muzykę

2021-12-02 9:28
Roksana Węgiel
Autor: Artur Zawadzki/REPORTER/EastNews

Roksana Węgiel to jedna z popularniejszych piosenkarek młodego pokolenia. Choć na swoim koncie ma wiele sukcesów, to właśnie spełniło się jej kolejne marzenie. Roksana błyszczy po raz kolejny i wcale nie chodzi ani o muzykę, ani o taniec. Fani artystki są pod ogromnym wrażeniem!

Roksana Węgiel spełniła swoje kolejne marzenie i pewnie jeszcze kilka lat temu nie sądziła, że tak potoczy się jej kariera. Mając osiem lat zaczęła uczęszczać na lekcję śpiewu, co jak widać mocno się opłaciło. Kilka lat później pojawiła się po raz pierwszy w telewizji, biorąc udział w programie TVP - Petersburski Music Show, natomiast rok 2017 był dla niej naprawdę przełomowy. Pojawiła się na Przesłuchaniach w Ciemno do pierwszej edycji The Voice Kids i dołączając do drużyny Edyty Górniak przeżyła najpiękniejszą przygodę w swoim życiu. Dotarła do samego finału wygrywając muzyczny program dla dzieci. Potem odniosła kolejny sukces, wygrywając Eurowizję Junior 2018 w Mińsku, a trzy lata później taneczne show Dance Dance Dance. Oprócz tego Roxie cały czas koncertuje, nagrywa, zdobywa kolejne nagrody, a nawet została współprowadzącą show You Can Dance. Teraz okazuje się, że spełniła swoje kolejne marzenie i co ciekawe, nie jest to nic związanego ze śpiewaniem, ani z tańcem.

Eska Hit Challenge - Roksana Węgiel

Roksana Węgiel jako modelka

16-letnia Roksana Węgiel spełniła swoje kolejne marzenie. Młoda artystka wzięła udział w sesji fotograficznej ze znanym fotografem Vogue - Agatą Preyss. Efekty są zaskakujące i wszystkim kojarzą się z magią białych świąt. Jednak okazuje się, że nie była to zwykła sesja. Roxie zdradziła na swoich social mediach, że ma to związek z pewnym projektem, którego efekty ukażą się już w piątek 3 grudnia. Jak myślicie, co to będzie? Internauci obstawiają, że może to być początek czegoś nowego w życiu artystki. Marka kosmetyków, sklep z biżuterią lub po prostu świąteczny singiel. My już nie możemy doczekać się tej niespodzianki, a Wy?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze