Martyn Ford w KSW - kiedy walczy 'Potomek Hulka' mający 203 cm wzrostu i 150 kg wagi?

i

Autor: https://www.instagram.com/martynfordofficial/ (screen)

Martyn Ford w KSW - kiedy walczy 'Potomek Hulka' mający 203 cm wzrostu i 150 kg wagi?

2019-12-07 12:44

Martyn Ford w KSW? Co wiemy o debiucie 'Potomka Hulka' w polskiej federacji sztuk MMA? 

Martyn Ford - kim jest olbrzym, który wzbudza sensację wśród internautów? Swoją karierę rozpoczynał jako gracz krykieta, a teraz jest jednym z najpotężniejszych mężczyzn na świecie. Ma 203 centymetry wzrostu, 150 kilogramy wagi, a do tego bardzo wyrzeźbione ciało. Martyn Ford w KSW już niebawem.

Martyn Ford KSW - kiedy walka?

Martyn Ford w KSW to marzenie wielu osób i jak się okazało podczas KSW 45 w Londynie, zostanie ono spełnione! Olbrzym podpisał swój kontrakt z polską federacją!

Jeszcze nie wiadomo, kiedy Martyn Ford stanie w oktagonie i zawalczy dla jednej z największych federacji w Europie. Pierwsze doniesienia o tym, że Martyn Ford w KSW podrzuciliśmy Wam na ESKA.pl w sierpniu 2018. Olbrzym wówczas w jednym z instagramowych postów oznaczył KSW, a jeszcze wcześniej oficjalnie poinformował, że rozpoczyna treningi MMA. - Plotki na ten temat są prawdziwe. Teraz całkowicie skupiam się na treningach, by wejść do klatki. Niedługo wszystko będzie jasne, ale nadszedł ten czas - poinformował 36-letni sportowiec, określany mianem 'Potomka Hulka' i 'Ludzkiej Góry'. 

Martyn Ford w KSW jest na liście zawodników. Kto powinien być jego rywalem? Niektórzy mówią, że powinien być to Robert Burneika, choć podejrzewamy, że mógłby być to kilkusekundowy pogrom. Ciężko będzie znaleźć rywala dla olbrzyma ważącego 150 kg i mierzącego ponad 2 metry!

KSW 46 - DATA, MIEJSCE, KARTA WALK, BILETY. Gdzie i kiedy KSW 46?

Martyn Ford - kim jest?

Kim jest Martyn Ford? Miał grać w krykieta, ale ostatecznie został kulturystą. Taką decyzję podjął, gdy ciężko zachorował w najważniejszym momencie kariery. Urodził się dziś w 1982 roku w Wielkiej Brytanii i jest trenerem, kulturystą i otworzył sieć siłowni. Wielu reżyserów pokusiło się o to, by zaprosić olbrzyma na plan zdjęciowy. Zagrał m.in. Koshmara w filmie Undisputed IV (Champion 4: Walka o honor), Vlada w Final Score, Masażystę w filmie Pan "Wypadek" czy Strażnika w Kingsman: Złoty krąg.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE