Martirenti w Fame MMA 7! Kim jest rywalka Marty Linkiewicz?

2020-08-03 10:08 Patrycja Obarowska
Martirenti
Autor: Screen z YT: PRANK NA NOWYM DOMOWNIKU / Marta Rentel

Fame MMA 7 zbliża się wielkimi krokami, a tym samym walka Marty Linkiewicz z Martirenti! Kim jest słynna tiktokerka, która zadebiutuje w oktagonie? Czy Marta Linkiewicz może obawiać się swojej rywalki? Więcej informacji o Marcie Rentel już na ESKA.pl!

Fame MMA, to widowisko, które ostatnimi czasy budzi niemałe zainteresowanie! 7 edycja walk w oktagonie odbędzie się już we wrześniu 2020, dlatego też 02.08, podczas ostatniej niedzielnej konferencji ogłoszono listę wszystkich uczestników i wiemy już, kto będzie walczył z popularną już w środowisku Fame MMA, Martą Linkiewicz. Okazuje się, że swoich sił w oktagonie spróbuje popularna polska influencerka Marta Rentel, znana w sieci, jako Martirenti. Dziewczyna nigdy nie była kojarzona z tego typu sportem, co może szokować wielu jej fanów, jednak Martirenti wielokrotnie pokazywała w mediach społecznościowych swoją miłość do aktywnego trybu życia, siłowni, a także rozciągania, tak więc walka tych dziewczyn może okazać się mocno zaskakująca. Marta Linkiewicz może mieć naprawdę silną konkurencję, jednak nie byłaby to żadna nowość. Przypominając, podczas ostatniej gali w oktagonie spotkały się Marta Linkiewicz oraz Zusje, która mimo, że przegrała z dziewczyną, bardzo dobrze dawała sobie radę! Jak w klatce poradzi sobie miłośniczka TikToka i Instagrama? Ta walka z pewnością rozgrzeje widzów do czerwoności.

Martirenti w Fame MMA 7 - kim jest dziewczyna?

Martirenti, a inaczej Marta Rentel, ponieważ tak nazywa się naprawdę influencerka, jest osobą publiczną, która działa w sieci już od jakiegoś czasu. Młoda dziewczyna uwielbia social media, a w szczególności aplikację TikTok, na której ma prawie 2 miliony obserwujących. Kocha sport i uwielbia zarażać aktywnym trybem życia swoich fanów pokazując im, jak sama ćwiczy na siłowni bądź w domu. 

Najnowsze