Martin Garrix w Polsce 2018 - data, miejsce, bilety

2018-07-25 11:15
Martin Garrix w Polsce 2018 - data, miejsce, bilety
Autor: Fot. Sony Music Materiały prasowe

Martin Garrix, jeden z najpopularniejszych i najlepszych światowych twórców muzyki elektronicznej wystąpi 18 sierpnia w Krakowie!

Martin Garrix jest kolejnym headlinerem tegorocznej edycji Kraków Live Festival 2018. Artysta swój pierwszy spektakularny sukces zaliczył w wieku lat 17-tu, kiedy na rynku pojawił się jego singiel Animals. W ciągu kilku tygodni trzyminutowe nagranie uczyniło z holenderskiego DJ-a światową gwiazdę. Dziś tylko ten jeden utwór ma ponad miliard wyświetleń na YouTube, a liczone w setkach milionów streamy i pierwsze miejsca na listach przebojów przypieczętowały status ikony EDM-u, muzycznego fenomenu XXI wieku.

Garrix ma na swoim koncie zwycięstwa w kilku prestiżowych rankingach, a co ważne, w wielu wypadkach był najmłodszą osobą, jaka znalazła się na szczycie tych podsumowań. Dla przykładu: 2013 rok Garrix kończył na 40. miejscu prestiżowej listy najlepszych DJ-ów przygotowywanej przez DJ’s Magazine. Rok później był już na miejscu 4-tym, później 3-cim i wreszcie w 2016 stanął na najwyższym miejscu podium.

Martin Garrix w Polsce 2018 

W rankingu za rok 2017 pozycji nie oddał i tym samym do Krakowa przyjedzie, jako najlepszy DJ na świecie! Wyniki na papierze łatwo zakwestionować. Ale wystarczyło pojawić się na jednym z setów artysty, by zrozumieć, w czym tkwi siła jego sukcesu. Młodość, muzyka, bezpretensjonalność, kontakt z publiką i nie do podrobienia wizualne show. Największe sale koncertowe na świecie i najpopularniejsze festiwale EDM miały wymarzonego headlinera, który pociągnął za sobą tłumy fanów. Oto obraz idola naszych czasów, który jako dziecko marzył o byciu DJ-em i spełnił je z nawiązką. I będzie spełniał dalej! Czy w 2018 roku wreszcie doczekamy się pełnowymiarowego debiutu Garrixa? Jakim singlami i kolaboracjami nas zaskoczy w ciągu najbliższych miesięcy? Po sukcesach przebojów In the Name of Love z Bebe Rexhą i Scared to Be Lonely z Duą Lipą, współpracy z Davidem Guettą i niewydaną, okrytą legendą współpracą z Edem Sheeranem do holenderskiego producenta muszą ustawiać się kolejki chętnych. Na szczęście my musimy ustawić się wyłącznie pod sceną – 18 sierpnia Martin Garrix będzie headlinerem Kraków Live Festival!

Jak pogoda będzie na Kraków Live Festival 2018?

Bądź na bieżąco z prognozą pogody, aby nic Cię nie zaskoczyło na jednym z najważniejszych polskich festiwali!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze