Marta Gałuszewska - Jeden dzień. Premiera teledysku zwyciężczyni The Voice of Poland

2018-08-29 11:46
Marta Gałuszewska
Autor: East News / Wojciech Strozyk/REPORTER

Marta Gałuszewska powraca! Zobaczcie teledysk do najnowszej piosenki zwyciężczyni The Voice of Poland!

Marta Gałuszewska to zwyciężczyni 8 edycji The Voice of Poland. Młoda piosenkarka podbiła muzyczny rynek, dzięki swojemu hitowi Nie mów mi nie. Wokalistka użyczyła również głosu Kopciuszkowi w animacji Książę Czaruś. Teraz powraca z nowym hitem w ojczystym języku. Czy piosenka Jeden dzień powtórzy sukces pierwszego singla artystki? Co w niej usłyszymy? Pozytywny przekaz i wielką energię! Kilip do piosenki zadebiutował po godzinie 12.00 już 29 sierpnia. Możecie zobaczyć go poniżej: 

Marta Gałuszewska po wypadku: "To jest prawdziwy cud!" Jak się czuje?

Jeden dzień Challange - o co chodzi w zabawie? 

Marta Gałuszewska ogłosiła również konkurs dla swoich fanów. Na Instagramie znajdziecie tajemniczy #JedenDzienChallenge. W zabawie udział może wziąć każdy! Wystarczy wykonać zwariowane zadanie, które wymyśli wokalistka i opublikować na dowód zdjęcie na swoim profilu. Codziennie czeka coś nowego! 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze