Marta Burdynowicz wygrała The Voice of Poland 12! Kim jest zwyciężczyni show?

2021-12-04 22:41
Marta Burdynowicz - kim jest polska Adele? To ona WYGRA The Voice of Poland 12?
Autor: TVP Marta Burdynowicz - kim jest polska Adele? To ona WYGRA The Voice of Poland 12?

Wielki finał programu The Voice of Poland 12 już za nami. Oficjalnie wiadomo, że dzięki głosom widzów tytuł najlepszego głosu w Polsce otrzymała Marta Burdynowicz. Co wiemy o tej ondarzonej niezwykłym głosem wokalistce, która reprezentował drużynę Justyny Steczkowskiej?

Marta Burdynowicz wygrała The Voice of Poland 12! Po kilku tygodniach muzycznych zmagań wiadomo już, który z czworga finalistów najbardziej skradł serca polskiej publiczności. To właśnie dzięki głosom widzów Marta Burdynowicz dołączyła do grona zwycięzców najpopularniejszego programu muzycznego w Polsce, otrzymując nie tylko tytuł najlepszego głosu w naszym kraju, ale również czek na 50 tysięcy złotych oraz kontrakt płytowy. Z pewnością dla wielu fanów formatu nie jest to wielkim zaskoczeniem, bowiem podopieczna Justyny Steczkowskiej od samego początku typowana była na jego zwyciężczynię. Już na etapie przesłuchań w ciemno wokalistka pokazała, co potrafi. Jej interpretacja wielkiego hitu Szklanka wody z repertuaru grupy Bajm sprawiła, że na odwrócenie swoich foteli zdecydowali się wszyscy jurorzy. Kolejne odcinki pokazywały kolejne oblicza Marty i utwierdzały trenerów w przekonaniu, że dobrze postąpili, dając jej szansę. Podobnie do coverów w jej wykonaniu widzów The Voice of Poland zachwyciła również autorska kompozycja Marty Burdynowicz. Mowa o numerze Żaden wstyd. Sprawdźcie, co jeszcze musicie wiedzieć o zwycięzcy programu.

Cleo o zmianach w The Voice Kids 5

Marta Burdynowicz- kim jest zwyciężczyni The Voice of Poland?

Fani programów muzycznych mogą kojarzyć Martę Burdynowicz również z innego formatu. Zwyciężczyni The Voice of Poland była uczestniczką programu Szansa na sukces. Prywatnie Marta jest aktorką, a także wielką fanką twórczości Dody. Artystka wsparła swoją wielbicielkę, zachęcając do głosowania na nią na swoim Instagramie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze