Marta Burdynowicz - kim jest polska Adele? To ona WYGRA The Voice of Poland 12?

i

Autor: TVP Marta Burdynowicz - kim jest polska Adele? To ona WYGRA The Voice of Poland 12?

Marta Burdynowicz wygrała The Voice of Poland 12! Kim jest zwyciężczyni show?

2021-12-04 22:41

Wielki finał programu The Voice of Poland 12 już za nami. Oficjalnie wiadomo, że dzięki głosom widzów tytuł najlepszego głosu w Polsce otrzymała Marta Burdynowicz. Co wiemy o tej ondarzonej niezwykłym głosem wokalistce, która reprezentował drużynę Justyny Steczkowskiej?

Marta Burdynowicz wygrała The Voice of Poland 12! Po kilku tygodniach muzycznych zmagań wiadomo już, który z czworga finalistów najbardziej skradł serca polskiej publiczności. To właśnie dzięki głosom widzów Marta Burdynowicz dołączyła do grona zwycięzców najpopularniejszego programu muzycznego w Polsce, otrzymując nie tylko tytuł najlepszego głosu w naszym kraju, ale również czek na 50 tysięcy złotych oraz kontrakt płytowy. Z pewnością dla wielu fanów formatu nie jest to wielkim zaskoczeniem, bowiem podopieczna Justyny Steczkowskiej od samego początku typowana była na jego zwyciężczynię. Już na etapie przesłuchań w ciemno wokalistka pokazała, co potrafi. Jej interpretacja wielkiego hitu Szklanka wody z repertuaru grupy Bajm sprawiła, że na odwrócenie swoich foteli zdecydowali się wszyscy jurorzy. Kolejne odcinki pokazywały kolejne oblicza Marty i utwierdzały trenerów w przekonaniu, że dobrze postąpili, dając jej szansę. Podobnie do coverów w jej wykonaniu widzów The Voice of Poland zachwyciła również autorska kompozycja Marty Burdynowicz. Mowa o numerze Żaden wstyd. Sprawdźcie, co jeszcze musicie wiedzieć o zwycięzcy programu.

Cleo o zmianach w The Voice Kids 5

Marta Burdynowicz- kim jest zwyciężczyni The Voice of Poland?

Fani programów muzycznych mogą kojarzyć Martę Burdynowicz również z innego formatu. Zwyciężczyni The Voice of Poland była uczestniczką programu Szansa na sukces. Prywatnie Marta jest aktorką, a także wielką fanką twórczości Dody. Artystka wsparła swoją wielbicielkę, zachęcając do głosowania na nią na swoim Instagramie.