Marta Bijan - teledysk do Mówiłeś jest wyjątkowy! Mamy 5 mocnych dowodów

i

Autor: fot. YouTube/MartaBijanVEVO zdjęcie z teledysku do Mówiłeś Marty Bijan

Marta Bijan - teledysk do Mówiłeś jest wyjątkowy! Mamy 5 mocnych dowodów

2016-06-02 19:26

Marta Bijan w teledysku do Mówiłeś pokazuje różne sposoby odczuwania samotności. Jednak nie tylko z tego względu wyjątkowy klip cieszy się rosnącą popularnością. Co jeszcze ma na to wpływ, że jest jedyny w swoim rodzaju? Na ESKA.pl mamy dla Was 5 mocnych i przekonujących powodów!

Marta Bijan w teledysku do Mówiłeś wygląda bardzo zmysłowo, choć gra zmartwioną kobietę. W wideo tekst utworu został odwzorowany i przedstawiony w perfekcyjny sposób, co jest mocnym punktem. Być może dzięki temu zdobywa on rosnącą popularność. W każdym razie na pewno to jeden z dowodów świadczących o tym, że obraz jest wyjątkowy. Więcej potwierdzeń sprawdzicie poniżej tego artykułu. Dodajmy, że zdjęcia klipu zrealizowała Zosia Zija i Jacek Pióro. 

>> Opole 2016: aplikacja do głosowania na SuperPremiery i SuperJedynki

>> Maroon 5 w Krakowie 2016 chcieli odwiedzić jedno miejsce. Jakie?

Marta Bijan - teledysk do Mówiłeś jest wyjątkowy

Nowa piosenka Marty Bijan, wokalistki, która próbowała swoich sił w programie X Factor w bardzo szybkim czasie zdobyła dużą popularność. W jeden dzień od premiery klipu pod wideo pojawiło się mnóstwo pozytywnych i budujących komentarzy. Kawałek zatytułowany "Mówiłeś" to drugi singiel zapowiadający pierwszy album utalentowanej artystki. Wcześniej to wydawnictwo promował znany z anteny Radia ESKA utwór pt. "Poza mną". 

Dlaczego wideo do Mówiłeś jest jedyne w swoim rodzaju? Zobaczcie pięć mocnych powodów:

  1. Teledysk do Mówiłeś jest wyjątkowy ponieważ artystka pokazuje w nim swój talent. Marta Bijan od lat uczęszczała na zajęcia z nauki gry na pianinie.
  2. Utwór posiada smutny i ponury tekst. Głównym motywem jest samotność, która w klipie została przedstawiona w idealny sposób. Ogólnie to jeden z najważniejszych elementów w polskiej muzyce. Rzadko artyści korzystają z takiego sposobu przedstawienia sensu kawałka.
  3. Klip został zrealizowany w ciekawy sposób. Jedną z ważniejszych ról odgrywa...interaktywna kamera. Oglądając klip w pełnej rozdzielczości mamy wrażenie, że patrzymy na artystkę, jakby była obok nas.
  4. Dużą rolę odgrywa natura. Wokalistka postanowiła zrealizować kilka ujęć w plenerze. Naszym zdaniem kolor zielony to symbol nadziei, którą bohaterka teledysku wciąż posiada.
  5. Marta Bijan jest świetną aktorką. Teledysk do Mowiłeś to również doskonała zapowiedź kolejnych klipów tej młodej artystki. My już zacieramy ręce na kolejne jej klipy oraz na nowy album!

Marta Bijan i teledysk do Mówiłeś nie zawiódł oczekiwań fanów. Jeśli jeszcze go nie widzieliście - zobaczcie i oceńcie już teraz! Komentarze pod artykułem są do Waszej dyspozycji.

 

RW

Jeżeli interesujecie się najlepszą muzyką i polujecie na nowe hity, wchodźcie na eskaGO! W serwisie znajdziecie najlepsze filmy o słynnych wokalistach i legendarnych zespołach – m.in. o Beyonce, Queen czy One Direction:

Zobacz to video online, za darmo i legalnie >>