Marta Bijan - Poza Mną

i

Autor: fot. zdjęcie z planu teledysku Marty Bijan - Poza Mną / Sony Music Poland Marta Bijan - Poza Mną

Marta Bijan - Poza mną: teledysk. Premiera pierwszego klipu gwiazdy X Factor na ESKA.pl [VIDEO]

2015-02-23 16:09

Marta Bijan wydaje teledysk do Poza Mną. Debutancki singiel finalistki programu X Factor będzie zaliczy swoją premierę 24.02.2015 na antenie Radia ESKA. Sprawdź, co wiemy o pierwszym wideoklipie Marty już teraz - na ESKA.pl

Marta Bijan - Poza Mną: teledysk do debutanckiego singla finalistki programu X Factor zaliczy swoją premierę we wtorek 24.02.2015. Piosenki po raz pierwszy będzie mozna posłuchać w Gorącej 20 Radia ESKA. Sprawdź, co wiemy o pierwszym wideoklipie Marty już teraz - na ESKA.pl.

Teledysk Marty Bijan do piosenki Poza Mną jest już gotowy. Gwiazda ostatniej edycji polskiego X Factora zaprezentuje klip do swojego debiutanckiego singla pod szyldem wytwórni Sony Music Poland. Młoda piosenkarka dała się poznać jako wrażliwa wokalistką, której muzyczne interpretacje silnie poruszają słuchaczy.

>>> PLAYED - darmowy serial na eskaGO już 27 lutego. Oglądaj za darmo TYLKO na eskaGO

Silnych emocji nie brakuje również w klipie do pierwszej autorskiej kompozycji Marty zwiastującej jej debiutancką płytę. W jednej ze scen rodem z areny cyrkowej piosenkarka stoi na tle drewnianej tarczy, w którą wbite są noże.

Teledysk do piosenki Marty Bijan - Poza Mną pojawi się tutaj 24 lutego 2015 roku tuż po oficjalnej premierze klipu w sieci.

Marta Bijan - Wrecking Ball

RC