Mariusz Kałamaga: rodzina, wiek, Instagram. Kim jest juror Star Voice. Gwiazdy mają głos?

i

Autor: WBF Agencja Fotograficzna Mariusz Kałamaga: rodzina, wiek, Instagram. Kim jest juror Star Voice. Gwiazdy mają głos?

Mariusz Kałamaga - rodzina, wiek, Instagram. Kim jest juror Star Voice. Gwiazdy mają głos?

2020-03-04 16:10

Mariusz Kałamaga to polski artysta kabaretowy i prezenter telewizyjny. Był członkiem i liderem kabaretu Łowcy.B. Kałamaga urodził się w Bytomiu. Od 2020 roku zasiada w jury programu Star Voice. Gwiazdy mają głos. Kim jest Mariusz Kałamaga? Wszystkie najistotniejsze informacje o artyście znajdziecie na ESKA.pl.

Mariusz Kałamaga pochodzi z Bytomia. Studiował animację społeczno-kulturalną na Uniwersytecie Śląskim i tam również założył kabaret Łowcy.B. W 2014 roku Kałamaga ogłosił, że opuszcza grupę kabaretową. Przez wiele lat współpracował z Telewizją Polsat, współprowadząc programy Piotr Bałtroczyk na żywo, Tylko nas dwoje. Just the Two or Us czy Stand up. Zabij mnie śmiechem. Kabareciarz brał również udział w siódmej edycji programu Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami. W 2020 roku został jurorem w programie TVP 2, Star Voice. Gwiazdy mają głos.

Mariusz Kałamaga - rodzina

Mariusz Kałamaga bardzo chroni swoją prywatność. W internecie można jednak znaleźć informację, że artysta ma żonę i córkę.

Mariusz Kałamaga - Instagram

Mariusz na swoim Instagramie ma ponad 25 tysięcy obserwujących. Jego oficjalne konto to @mariusz_kalamaga. Artysta kabaretowy publikuje tam zdjęcia z różnych eventów, które prowadzi. Rzadko dodaje prywatne zdjęcia.

Mariusz Kałamaga - wiek

Mariusz Kałamaga urodził się w Bytomiu 8 listopada 1981 roku. Oznacza to, że w 2020 roku będzie obchodził 39 lat.