Marina Łuczenko-Szczęsna

i

Autor: AKPA Marina - największe hity żony Wojciecha Szczęsnego

Marina wystąpi na Sylwestrze Marzeń TVP. Przypominamy hity sprzed lat żony Szczęsnego

2022-11-28 15:33

Marina potwierdziła swój występ na tegorocznym Sylwestrze Marzeń TVP. Będzie to jej powrót na wielką scenę po latach przerwy. Aktualnie gwiazda ukraińskiego pochodzenia znana jest głównie jako żona Wojciecha Szczęsnego, ale lata temu jej przeboje podbijały polskie stacje radiowe. Przypominamy jej największe hity.

Marina szykuje swój wielki powrót. Niedawno wydała piosenkę z okazji Mundialu 2022 w Katarze, a już wkrótce wystąpi na Sylwestrze Marzeń TVP. Piosenkarka i żona bramkarza Wojciecha Szczęsnego była już nawet w Zakopanem, gdzie nagrała spot promocyjny imprezy. Wiele osób może się zastanawiać, co zaśpiewa na koncercie. 2 lata temu wydała piosenkę Nigdy Więcej, która cieszyła się popularnością w serwisach streamingowych. Lata jej największych sukcesów przypadły jednak wcześniej. Marina była znana w Polsce jeszcze zanim poznała Szczęsnego. Jako dziecko wzięła udział w preselekcjach do Eurowizji Junior. Później jako dorosła kobieta wydała kilka płyt i wystąpiła w Tańcu z gwiazdami. Była także w związku z Łozo, wokalistą zespołu Afromental. Grała w serialu 39 i pół. Pamiętacie hity Mariny Łuczenko-Szczęsnej? Przypominamy je niżej.

ZOBACZ TAKŻE: Marina z mundialowym HITEM! To Wojciech Szczęsny napisał tekst refrenu [WYWIAD]

MARINA - WOJTEK ŚWIETNIE BY SIĘ ODNALAZŁ W MUZYCE!

Marina Łuczenko-Szczęsna i jej największe hity

Kariera muzyczna Mariny Łuczenko rozpoczęła się z przytupem w 2010 roku. Wtedy wyszedł jej debiutancki singiel Glam Pop. Piosenka dotarła na 1. miejsce Gorącej 20 Radia ESKA. Później pojawiły się kolejne hity - Pepper Mint i Electric Bass. Obie piosenki znalazły się w grupie pięciu najczęściej puszczanych piosenek w stacjach radiowych. Teledyski do wcześniej wspomnianych hitów podbijały też popularną wówczas stację telewizyjną VIVA Polska. W 2011 roku przyszedł czas na pierwszą płytę - Hard Beat. W 2016 roku powróciła z nowym singlem On My Way i płytą o tym samym tytule. Wydała też piosenkę Let Me Love the Lonely w duecie z Jamesem Arthurem. Kawałek pokrył się złotem.

ZOBACZ TAKŻE: Marina Łuczenko pokazała mamę. 30 lat różnicy, a wyglądają, jak siostry: "Jesteście identyczne"