Marina Łuczenko

i

Autor: AKPA / Screen/Instagram/@marina_official Marina Łuczenko-Szczęsna pokazała swoją mamę - jak dwie krople wody

Marina Łuczenko pokazała mamę. 30 lat różnicy, a wyglądają, jak siostry: "Jesteście identyczne"

2022-09-13 12:25

Marino dodała na Instagramie w wideo, gdzie pokazała swoją mamę. Trudno uwierzyć, że między nimi jest 30 lat różnicy! Wiadomo jednak po kim piosenkarka odziedziczyła urodę. Niesłychane podobieństwo.

Marina Łuczenko jest szczęśliwą żoną Wojciecha Szczęsnego i mamą 4-letnbiego Liama. Marina urodziła się 3 lipca 1989 roku na Ukrainie, jednak w wieku dwóch lat przeniosła się z rodzicami do Polski, ponieważ to stąd pochodzą jej dziadkowie. Jest absolwentką szkoły muzycznej im. Agnieszki Osieckiej w Warszawie, a talent do śpiewania odziedziczyła po ojcu, który był muzykiem. W 2003 roku brała udział w eliminacjach do 1. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci, a 2004 roku wcieliła się w jedną z postaci musicalu "Romeo i Julia" wystawianym przez Janusza Józefowicza w teatrze Studio Buffo.

Marina Łuczenko pokazuje mamę i swoje make-up'owe skille

Marina Łuczenko-Szczęsna dodała na Instagramie zdjęcie swojej mamy, a fani nie mogą wyjść z podziwu chwaląc urodę Ałły, która kilka lat temu świętowała 60-te urodziny. Niesłychane jest również to, jak obie są do siebie podobne, zwłaszcza, że Marina wykonała sobie i mamie bardzo identyczny makijaż.

Pomalowałam dzisiaj swoją mamę, trochę na siebie tak. Zobaczcie, 30 lat różnicy. Mam nadzieję, że będę wyglądać tak, jak moja mamusia - powiedziała Marina nagrywając wideo.

Na post Mariny odpowiedzieli fani piosenkarki: "O kurde… bardzo bardzo podobne", "Piękna mama! Już wiadomo po kim geny", "Jesteście identyczne, piękne, fascynujące.Nie mogę się napatrzeć", "Już wiadomo po kim jesteś taka piękna!". Rzeczywiście trzeba przyznać, że Marina to kopia swojej mamy.

Roksana Węgiel szczerze o kompleksach. Ukrywała się za filtrami!