MaRina - nowa piosenka Takin' Ya Rock Out urzekła Gortata i... Buffona! [VIDEO]

2017-09-21 12:02

Marina Łuczenko-Szczęsna po duecie z Jamesem Arthurem nagrała solowy utwór! Takin' Ya Rock Out słuchał już Marcin Gortat, Wojciech Szczęsny i Gianluigi Buffon! Jak brzmi singiel? Przekonacie się na ESKA.pl!

MaRina - nowa piosenka Takin' Ya Rock Out jest już gotowa! Utworu posłuchacie oczywiście na ESKA.pl. Gwiazda polskiej sceny muzycznej odlicza dni do premiery swojego nowego kawałka z pomocą wielu gwiazd. W akcję włączyli się m.in. Natalia Siwiec, Marcin Gortat, Sara Boruc, Anna Lewandowska oraz bramkarze Juventusu Turyn - Wojciech Szczęsny oraz Gianluigi Buffon! I to właśnie zapowiedź legendarnego piłkarza najbardziej może zachęcać do słuchania Takin' Ya Rock Out.

Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity

Autor: brak danych

  Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity, płyty i zapowiedzi najważniejszych premier znajdziecie na ESKA.pl. Muzyczną ściągę prezentujemy w jednym miejscu, a wszystko z myślą o osobach, które poszukują nowości muzycznych i chcą być na czasie z najlepszą muzyką. Jeśli w

MaRina - nowa piosenka Takin' Ya Rock Out

Takin' Ya Rock Out to nowa piosenka Mariny Łuczenko-Szczęsnej! Artystka po udanej współpracy z Jamesem Arthurem powraca w zupełnie nowym dla siebie stylu. Singiel utalentowanej wokalistki pojawił się ekskluzywnie na Tidalu, 21 września! 28 września utwór będzie dostępny w pozostałych serwisach streamingowych. Wszystko wskazuje na to, że Takin' Ya Rock Out jest zapowiedzią drugiej studyjnej płyty gwiazdy. 

Wy też możecie być, jak największe gwiazdy i włączyć się w promocję piosenki Takin' Ya Rock Out. Wystarczy zrobić sobie zdjęcie, na którym odliczacie do premiery utworu i dodać je w serwisie Instagram z hasztagiem #Takin'YaRockOut.

 

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze